Dněpropetrovsk – Hajduk Split 2:1 (kon.) | Stjarnan – Inter 0:3 (kon.)
Stjarnan FC
0:3 (0:1)
Inter Milán
Středa 20.08.2014, 23:00 • Laugardalsvöllur, Reykjavík, Island • Evropská liga (předkola)

Duel nakonec skončil výhrou Interu Milán v poměru 3:0. Favorit tedy islandského outsidera v poklidu zvládl a nyní se těší na domácí odvetu. Příjemný zbytek noci vám přeje Petr Dejnožka. (00:56:11)

90+3

90+3
    Hosté si střeží balon a vyčkávají na konec zápasu.

90+2
    Handanovičovi vypadl balon z rukavic, čímž hostující brankář vyděsil fanoušky Interu. Nakonec to pro hosty dobře dopadl, Jóhanssovi byl odpískán útočný faul.

90+1
    Právě nám končí první ze tří nastavených minut, Inter se ještě pokouší navýšit své vedení.
    Danilo D'AMBROSIO - 0:3

90
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Parádní tečka za dnešním utkáním v podání Interu! DANILO D'AMBROSIO se nekompromisně opřel do balonu a umístil ho neomylně do šibenice domácího týmu – 0:3!

89
    Hernanes je ze hry stažen před koncem zápasu, na islandském trávníku se objeví Kuzmanovič.

88
    Osvaldo nevěděl na hranici pokutového území, co s balonem, a tak udělal to nejlepší, co mohl. Jeho rána se zastavilo o břevno domácího týmu!

87
    Rohový kop zajímavou situaci před brankou milánského týmu nepřinesl, outsider zápasu to musí zkoušet znovu.

85
    Stjarnan zůstane u pokutového území soupeře, bude kopat rohový kop.

84
    Björgvinssonova střela byla nejprve sražen, do odraženého balónu se opřel Finsen a prudkou ranou protáhl Handanoviče! Slovinský brankář udržel dvoubrankový náskok Interu!

83
    Milánský tým je spokojen a v poklidu se kombinací přibližuje pokutovému území.

81
    Brankář Jónsson se vydal proti centrovanému míči ven z branky, nakonec u něj byl dříve a odklidil ho do zámezí.

80
    Deset minut do konce řádné hrací doby, Inter je znovu navezen v okolí pokutového území islandského týmu.

78
    Dodo si šel do pokutového území pro pokutový kop, sudí mu ale jeho úmysl nezbaštil.

77
    A rázem se nový muž na hřišti dostal do vynikající příležitosti! D´Ambrosiova rána ale skončila mimo branku!

76
    Jonathana nahradí na hrací ploše D´Ambrosio.

75
    Je před námi posledních patnáct minut řádné hrací doby, Inter se znovu přesouvá na útočnou polovinu.

Petr Dejnožka

Branky: 40. Icardi, 48. Dodo, 90. D'Ambrosio

Karty:   65. Vidič (INM)

Stjarnan FC: Jónsson – Vemmelund, Laxdal, Arnason, Rauschenberg – A. Jóhanssn, Punyed, Runarsson (70. Toft), Gunnarsson (69. Johansson), Björgvinsson – Finsen
    Náhradníci: Johannesson – Laxdal, Aegisson, Blöndal, Ottesen Pálsson, Toft, G. Jóhansson

Inter Milán: Handanovič – Jonathan (76. D´Ambrosio), Juan, Vidič, Ranocchia – Kovačič, Botta (60. Osvaldo), Dodo, Hernanes (89. Kuzmanovič), M´Vila – Icardi
    Náhradníci: Carrizo – Andreolli, D´Ambrosio, Guarín, Kuzmanovič, Obi, Osvaldo

Rozhodčí: Strahonja – Premužaj, Krmar (všichni Slovinsko)
    Čtvrtek 28.08.2014
    Inter - Stjarnan 6:0

Branky: 28. Kovačić, 33. Kovačić, 47. Osvaldo, 51. Kovačić, 69. Icardi, 80. Icardi

Karty:   90. Nagatomo (INM) – 50. Rauschenberg (SJA)