Stjarnan – Inter 0:3 (kon.) | Aktobe – Legia 0:1 (kon.) | Astana – Villarreal 0:3 (kon.)
Dynamo – Omonia Nikósie 2:2 (kon.) | AEL Limassol – Tottenham 1:2 (kon.) | Helsinki – Rapid 2:1 (kon.)
Karabach – Twente 0:0 (kon.) | Chorzów – Met. Charkov 0:0 (kon.) | Eindhoven – Soligorsk 1:0 (kon.)
Dinamo Minsk – Nacional 2:0 (kon.) | Elfsborg – Rio Ave 2:1 (kon.) | Karabükspor – Saint-Étienne 1:0 (kon.)
Ploiesti – Dinamo Záhřeb 1:3 (kon.) | Apollon Limassol – Lok. Moskva 1:1 (kon.) | Young Boys – Debrecín 3:1 (kon.)
Zorja Luhansk – Feyenoord 1:1 (kon.) | Panathinaikos – Midtjylland 4:1 (kon.) | Trabzonspor – Rostov 2:0 (kon.)
Zwolle – Sparta 1:1 (kon.) | Zimbru Kišiněv – PAOK 1:0 (kon.) | Asteras – Maccabi Tel Aviv 2:0 (kon.)
Grasshoppers – Club Brugge 1:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Neftçi Baku 3:2 (kon.) | Trnava – Curych 1:3 (kon.)
Lokeren – Hull City 1:0 (kon.) | Lyon – Astra Giurgiu 1:2 (kon.) | RNK Split – Turín 0:0 (kon.)
Real Sociedad – FK Krasnodar 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – Mönchengladbach 2:3 (kon.) | Rijeka – Šeriff Tiraspol 1:0 (kon.)
KDÇ Karabükspor
1:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Čtvrtek 21.08.2014, 19:00 • Dr. Necmettin Şeyhoğlu • Evropská liga (předkola)

Je tu konec zápasu mezi tureckým Karabüksporem a francouzským Saint-Étienne. Hosté dnes nepotvrdili roli favorita a zápas prohráli 0:1. V domácí odvetě je tak bude čekat ještě hodně práce, aby si vybojovali vytoužený postup do základní skupiny Evropské ligy. (20:55:23)

90+6

90+4
    Také nastavení se již dohrává a hosté mají několik málo desítek vteřin na to, aby s výsledkem něco udělali.

90+2
    Gradel měl možnost hned dvakrát centrovat, ani jednou ale míč ve vápně svého adresáta nenašel.

90+2
    Özgenc nyní fauloval, dostává žlutou kartu a je tu další přímý kop pro hosty.

90+1
    Druhý poločas dnešního zápasu bude nastavený o dlouhých pět minut.

90
    Gradelův centr do vápna domácí defenziva odvrátila mimo vápno.

90
    Poslední minuta zápasu začala na polovině domácího celku. Je tu přímý kop pro hosty.

89
    Střídání v týmu KDÇ Karabükspor: ze hřiště odchází Kumbela, přichází Akpala.

88
    Po rohovém kopu se do vzájemné potyčky dostali Waterman a Mevlüt Erdinç. Oba dostávají žlutou kartu.

87
    Střídající Corgnet nyní vybojoval rohový kop pro hosty.

86
    Hosté se hodně snaží srovnat skóre dnešního zápasu. Domácí se musí v posledních minutách soustředit na defenzivu.

84
    Přímý kop rozehrál Gradel, jeho dalekonosná rána prolétla asi metr nad břevnem.

84
    Mabiala nyní fauloval na vlastní polovině a je z toho šance pro hosty na zajímavou standardní situaci.

83
    Domácím očividně jednobrankové vedení nestačí a jakmile se dostanou k míči, snaží se podruhé v zápase udeřit.

81
    Hráči Karabüksporu hrají nadále velmi důrazně a soupeři nedarují ani metr hrací plochy.

80
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Lemoine, přichází Corgnet.

80
    Pomalu se začíná blížit konec prvního poločasu. U míče jsou nyní domácí.

79
    Střídání v týmu KDÇ Karabükspor: ze hřiště odchází Traoré, přichází Hakan Özmert.

Petr Bílek

Branky: 60. Kumbela

Karty:   88. Waterman (KRB), 90+2. Özgenc (KRB) – 51. Brison (SET), 64. Clément (SET), 88. Erdinç (SET)

KDÇ Karabükspor: Waterman – Güngör, Mabiala, Özgenc, Kayhan – Razak Traoré (79. Hakan Özmert), Incedemir, Sow, Kaş – Özek (72. Viola), Kumbela (89. Akpala)
    Náhradníci: Demircan, Akca, Özmert, Özkan, Akpala, Ayik, Viola

AS Saint-Étienne: Ruffier – Brison, Perrin, Sall, Clément, Cohade -Tabanou, Lemoine (80. Corgnet), Hamouma (57. Monnet-Paquet), Erdinç – Gradel
    Náhradníci: Moulin, Corgnet, Diomandé, Nyemeck, Monnet-Paquet, van Wolfswinkel, Théophile-Catherine

Rozhodčí: Marcin Borski – Rafał Rostkowski, Krzysztof Myrmus
    Čtvrtek 28.08.2014
    Saint-Étienne - Karabükspor 1:0

Branky: 13. Monnet-Paquet, rozh. pen. Gradel (pen.)

Karty:   89. Lemoine (SET) – 5. Kumbela (KRB), 56. Özek (KRB), 88. Özgenc (KRB), 95. Mabiala (KRB)