Plzeň – Ostrava 2:0 (kon.) | Liberec – Jablonec 4:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Sparta 0:1 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Varnsdorf 10:2 (kon.) | Slovácko – Brno 2:0 (kon.)
Slavia – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Teplice 5:5 (kon.) | Znojmo – Táborsko 5:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:0 (1:0)
FC Baník Ostrava
Pondělí 25.08.2014, 11:00 • Luční ulice, Plzeň • Juniorská liga

Pro dnešek je to z Plzně všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět někdy na shledanou. (12:50:35)

Plzeň dokázala poprvé v letošní sezóně udržet čisté konto a teprve podruhé letos vítězí. Utkání šestého kola měli domácí hráči proti Baníku pod kontrolou a hosty k mnoha šancím nepustili. Plzeň šla do vedení už v první půli díky Teclovi, ve druhém poločase se pak nádherně trefil Šíša.

90+1

90+1
    Ještě jeden faul a kop pro domácí.

90+1
    Rozehrávka rohu Plzni nevyšla, ale bude tu šance na reprízu.

90
    Nastavuje se jedna minuta.

90
    Trable nyní nadělal hostující obraně průnik Glazera po pravé straně, který přinesl Plzni rohový kop.

89
    Rohový kop Baníku nebyl úplně zdařilý a obrana Plzně s ním neměla větší potíže.

88
    Gólová šance pro Baník! Šašinka vypálil parádní ránu mířící pod břevno, ale Adamovič dokázal míč vytěsnit!

87
    Baník se pokouší v posledních minutách ještě zahrozit a ještě něco udělat s nepříznivým skóre.

86
    Na opačné straně do střelecké pozice zkoušel projít Jakub Šašinka, domácí obrana zasáhla v poslední chvíli.

85
    Bohó se dral za vysokým míčem, ale pomohl si nedovoleným způsobem.

84
    Stanislav Tecl byl při převzetí míče a při pokusu o rychlý brejk faulován.

83
    Plzeň sice vede 2:0, ale domácí jsou nyní v některých momentech hodně laxní.

82
    Žlutou kartu dostává Adam Čihák (FC Viktoria Plzeň).

81
    Domácí si nyní hodně zahrávali, ale naštěstí pro ně je odmáván ofsajd.

79
    I na druhé straně hodně zajímavý průnik až do pokutového území, který byl také zastaven na hranici dovolených prostředků.

78
    Bohó prošel až do pokutového území, kde byl poslán na zem, dle sudího však čistým způsobem.

77
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Daniel Černý, přichází Jan Bohó.