Plzeň – Ostrava 2:0 (kon.) | Liberec – Jablonec 4:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Sparta 0:1 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Varnsdorf 10:2 (kon.) | Slovácko – Brno 2:0 (kon.)
Slavia – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Teplice 5:5 (kon.) | Znojmo – Táborsko 5:0 (kon.)
1.FC Slovácko
2:0 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Pondělí 25.08.2014, 16:30 • Na Bělince, Kunovice • Juniorská liga

Slovácko dokázalo porazit Zbrojovku 2:0, když se prosadilo dvěma brankami ve druhé půli v rozmezí šesti minut. Zkraje druhého poločasu vstřelil úvodní branku Eldar Civič a na něho navázal druhou brankou Haša, ten ještě přidal třetí gól do sítě Brna, ale nemohl být uznaný pro ofsajd střílejícího hráče. Zbrojovka měla možnost dvakrát snížit skóre na rozdíl jedné branky. Nejprve Krška z dobré pozice po zaváhání Semanka přestřelil a jeho spoluhráč přichystal zase byl moc blízko Semanka, kterého nedokázal prostřelit. (21:59:12)

90+3

90+2
    Haša drží míč na polovině Slovácka, hostující hráči se snaží ho o balon obrat.

90+1
    Břečka fauloval ve středu hřiště Černého a Zbrojovka v posledních minutách zápasu bude na míči.

90
    Rozhodčí Marek bude nastavovat ve druhém poločase tři minuty.

89
    Akci Brna zastavil praporek pomezního, který signalizoval ofsajd Pazourkovi.

88
    Slovácko pohodlně kombinuje na své vlastní polovině.

86
    Haša vystihl špatnou přihrávku ve středu hřiště a všiml si, vysunutého brankáře Halousku a snažil se ho přelobovat. Dalekonosný padáček skončil za břevnem.

84
    Žlutou kartu dostává Prajza (1. FC Slovácko).

82
    Slovácko potřetí vystřídalo. Michnu vyměnil Groulík.

82
    Slovácko se ubránilo a přešlo do protiútoku, Sadílek přihrál do vápna Hašovi, který nadýchaným centrem našel Havlíka, jehož hlavička mířila vedle pravé tyče.

81
    Centr Babičky zpracoval prsama Břečka pro Přichystala, vzápětí však svůj omyl napravil a nepustil před sebe Přichystala, ale Zbrokovka bude zahrávat rohový kop.

79
    Nebezpečný centr Fojtáška zastavil těsně před brankovou čárou brankář Halouska.

77
    Brno mohlo snížit střídajícím Přichystalem, ale ten se ocitl příliš blízko Semankovi a už ho nedokázal prostřelit.

76
    Daníček prošel středem hřiště a procedil míč mezi nohami brněnského hráče na volného Rusňáka, který však byl v ofsajdu.

74
    Gólman Semanko mohl být potrestaný za svoji rozvážnou rozehrávku. Hráč Brna mu míč vypíchl na hranici a přihrál Krškovi, který však slováckou svatyni přestřelil.

72
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Civič, přichází Rusňák.

71
    Druhý rohový kop již hosté bez problémů ubránili.

70
    Sadílek z rohového kopu našel přesně Fojtáška, kterému první střela nevyšla, ale druhá byla přesnější, ale nastřelil vybíhajícího brankáře Halousku.