Plzeň – Ostrava 2:0 (kon.) | Liberec – Jablonec 4:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Sparta 0:1 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Varnsdorf 10:2 (kon.) | Slovácko – Brno 2:0 (kon.)
Slavia – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Teplice 5:5 (kon.) | Znojmo – Táborsko 5:0 (kon.)
1. SC Znojmo FK
5:0 (4:0)
FC SILON Táborsko
Pondělí 25.08.2014, 17:00 • Šatov • Juniorská liga

Sledovali jsme od úvodu utkání jasný zápas. Znojmo splnilo roli favorita a už v první půli výrazně nakročilo za třemi body a první výhrou. Táborsko stále na své první body čeká. (18:51:15)

90

87
    Brankář Andrejko si ještě musel připsat zákrok, ale nebylo to nic složitého.

85
    Znojmo kombinuje na pravém křídle, ale nedokázalo se protlačit k centru.

83
    Táborsko ještě v závěru utkání trochu zvýšilo aktivitu a snaží se vstřelit kýžený gól.

81
    Jaroš se dostal ke střele zpoza vápna, ale pokus z první se mu vůbec nepovedlo a bránu vysoko přestřelil.

78
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    I ve druhé půli jsme se nakonec dočkali gólu. Bylo to opět do vlašimské sítě. Obrana hostí opět vyrobila velkou chybu a střídající KUBILAY YILMAZ měl před sebou pouze brankáře.

74
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Kirschner, přichází Vala.

73
    Velká šance Znojma. Kirschner si v pokutovém území zasekl míč a následně pálil na bližší tyč. Pohladil jen boční síť.

72
    Na hřišti jsou teď momentálně ve znojemském dresu dva bratři. Roman Hříbek a Zdeněk Hříbek.

71
    Yilmaz se sice po rohovém kopu dostal k hlavičce, ale zakončoval v záklonu.

70
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Le Minh, přichází Z. Hříbek.

70
    Poslední minuty se hraje v podstatě pouze na polovině hostí. Znojmo v klidu kontroluje hru.

68
    Znojmo má sice momentálně územní převahu, ale do šancí se dostává jen těžko.

66
    Janák vybídl do šance Yilmaze, ten se ale nacházel v ofsajdu.

65
    Znojmo zahrávalo rohový kop, nebezpečí z toho ale nebylo.

64
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Škarda, přichází Bíba.

62
    Škarda má zdravotní problémy a utkání už pokračovat nebude. Táborsko chystá střídání.