Levante – Villarreal 0:2 (kon.) | Real Madrid – Cordoba 2:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Atlético 0:0 (kon.)
Rayo Vallecano
0:0 (0:0)
Atlético Madrid
Pondělí 25.08.2014, 22:00 • Estadio del Rayo Vallecano (de Vallecas Teresa Rivero), Madrid • Španělská LaLiga

To je z mé strany vše, dobrou noc. (23:50:41)

Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, které toho příliš nenabídlo, vlastně pouze dvě šance. V té první se objevil Mandžukič, ale neuspěl. Na straně domácích mohl udeřit Manucho, ale ani on se neprosadil a utkání skončilo nerozhodně 0:0. Nutno dodat, že remíza je zřejmě spravedlivá.

90+3

90+3
    Poslední akce domácího celku skončila ofsajdem.

90
    Žlutou kartu uviděl hostující Juanfran.

90+2
    Oba celky se tlačí dopředu, ale vypadá to, že branky se už zřejmě nedočkáme.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Jeden z hostující hráčů se dostal k hlavičce, ale míč směřující do branky vyhlavičkoval domácí hráč!

89
    Rohový kop pro Atlético.

88
    Nakonec ale Baena pokazil přihrávku a poslal míč do zámezí. Na tahu je Atlético.

88
    Domácí v klidu kombinují a nikam příliš nepospíchají.

87
    Nyní se hraje převážně uprostřed hrací plochy a do konce zápasu zbývají zhruba tři minutky.

85
    Atlético střídalo. Griezmanna nahradil Rodríguez.

84
    Žlutou kartu uviděl hostující Mario Suárez.

82
    Trápení Atlética pokračuje. Ani tentokrát se madridský celek k ničemu nedostal a na tahu je Vallecano.

81
    Po centru se ke střele z otočky dostal Manucho, ale s jeho slabým pokusem si Moyà v pohodě poradil.

80
    Je před námi posledních deset minutek. Na první branku stále čekáme a zápas směřuje k remíze.