Burnley – Manchester Utd. 0:0 (kon.) | Manchester City – Stoke 0:1 (kon.) | Newcastle – Crystal Palace 3:3 (kon.)
Queens Park – Sunderland 1:0 (kon.) | Swansea – West Brom 3:0 (kon.) | West Ham – Southampton 1:3 (kon.)
Everton – Chelsea 3:6 (kon.)
Newcastle United
3:3 (1:1)
Crystal Palace FC
Sobota 30.08.2014, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League

Mnohem více než 30 000 diváků vidělo tento napínavý duel, který rozhodl střídající hráč až v sedmé minutě nastavení. Ačkoliv měl Newcastle velkou převahu, nebezpečnější byly ojedinělé akce Crystalu. Remíza bude tedy nakonec spravedlivá. Pro ani jeden tým, ale nic zásadního neřeší. To je ode mne vše. přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (18:01:39)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 7:4.

90+9

90+8
    Utkání ještě nekončí a Aarons vidí žlutý kartónek.
    Wilfried ZAHA - 3:3

90+7
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Tak to je ale parádní zápas. WILFRIED ZAHA se dostal ve vápně k míči a svojí asi čtvrtou střelou srovnává v poslední minutě nastavení na 3:3.

90+3
    Dnešní utkání sleduje 34907 diváků.

90+1
    Rozhodčí dnes nastaví 7 minut.

88
    Žlutou kartu dostává Glenn Murray (Crystal Palace FC).
    Mike WILLIAMSON - 3:2

88
    Newcastle právě vstřelil branku!
    MIKE WILLIAMSON se dostal k odraženému míči a otáčí skóre dnešního klání.

88
    Aarons trefuje pouze tyč ze své střely ve vápně.

88
    Murraymu scházel kousek, aby dosáhl na centr před brankou domácích.

85
    Na druhé straně se ve velké šanci objevil Aaron. Jeho střela z hranice vápna ale o kousek míjí branku.

84
    Zaha zahazuje další tutovku, když z bezprostřední blízkosti netrefil vůbec branku.

83
    Střídají i hosté. Bolasie už nám v tomto klání nic nepředvede. pokusit se o to ale může Glenn Murray.

82
    Zaha nejprve zpracoval přihrávku v pokutovém území. Následnou střelu ale likviduje opět Krul.

81
    Domácí opět střídají. De Jonga nahrazuje Pérez.

80
    Střídání domácího celku obstaral Janmaat a Anita.

Otto Slabý

Branky: 37. Janmaat, 75. Aarons (Cabella), 88. Williamson – 1. Gayle, 50. Puncheon (Bolasie), 90+7. Zaha

Karty:   90+8. Aarons (NEW) – 41. Mariappa (CRP), 45. Chamakh (CRP), 88. Murray (CRP)

Newcastle United: Krul – Janmaat (80. Anita), Williamson, Coloccini (C), Haidara – Colback, de Jong (81. Pérez) – Sissoko, Cabella, Gouffran (68. Aarons) – Rivière.
    Náhradníci: Elliot – Taylor, P. Dummett, Anita, Aarons, Obertan, Pérez.

Crystal Palace FC: Speroni – Kelly, Dann, Delaney – Ward, Jedinak (C), Bolasie (83. Murray), Puncheon, Mariappa – Chamakh (52. Campbell), Gayle (73. Zaha).
    Náhradníci: Hennessey – Hangeland, Zaha, Williams, Bannan, Campbell, Murray.

Rozhodčí: Mike Jones

Diváci: 34907