Ostrava – Slavia 6:1 (kon.) | Příbram – Znojmo 7:0 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Dukla Praha – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Sparta – Třinec 2:0 (kon.) | Brno – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
Jihlava – Plzeň 4:3 (kon.) | Táborsko – Slovácko 3:0 (kon.) | Varnsdorf – Liberec 2:0 (kon.)
Teplice – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
4:0 (2:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pondělí 01.09.2014, 15:00 • Srbská, Brno • Juniorská liga

87
    Místo Briganta si závěr utkání užije Fojtík.

83
    Tak pátý zářez mohl přidat Přichystal, ale na malém vápně ideálně netrefil střílený centr.

80
    A stejný čas odehraje i Boček, který naskočil místo Pospíšila.

80
    Za Štrombacha si deset minut odbude Přichystal.

76
    Křiváček za ostrý zákrok vidí žlutý karton.

73
    Pokud to tak půjde dál, vyfasují Budějovice hned v první školní den pětku. Štrombachův dalekonosný pokus před Coufalem skočil a ten měl co dělat, aby míč vyrazil.

72
    ...a Webera Pazourek.

72
    Hned dvakrát střídá i Brno, Babičku nahrazuje Bednář...

71
    Dohráno má už i Schertler, místo kterého bude hrát Krejčí.

70
    Brno právě vstřelilo branku!

A to doslova! Dudův rohový kop našel hlavu Hanuše a je z toho čtvrtá branka.

68
    A hned o minutu později odchází Jenne, místo kterého bude hrát Vít.

67
    Budějovice ještě zkouší s nepříznivou situací něco udělat, Bednář střídá Tušera.

66
    Následně se individuální akcí prezentoval Brigant, který si poradil ve vápně s obráncem, ovšem z úhlu jen přestřelil.

56
    Hanuš teď pěkně na polovině hřiště nabrousil Helda a vidí po zásluze první žlutou kartu domácích.

55
    Navíc když Brno dopředu dál hrozí. Krška teď hodně protáhl z dálky Coufala, ten jeho pokus vyráží.

49

Pokud chtělo Dynamo se zápasem v začátku první půle něco udělat, dostal jeho plán trhliny hned na začátku. Nadvakrát se prosadil Tomáš Brigant a Brno vede již o tři góly.

37
    Babičkovi mohlo být odpuštěno hned o minutu později, Coufal jej však vychytal a odražený míč poslal Babička levou nohou pouze vedle brány. Velká šance na třetí gól.

19
    Ve stejné minutě vidí první žlutou kartu Duran.

19
    A Budějovice navíc přichází o kapitána. Zraněného Čadka střídá Pěnka.

17

Tak Brno potvrzuje roli favorita skutečně rychle. Štrombach se rozhodl řešit situaci 2 na 1 křížnou střelou, Coufal si opět sáhl, ale míč končí podruhé v bráně. Ideální start pro Brno.

13

A máme tu první gól. Černý si postavil balon nějakých 30 metrů od brány, vyslal dělovku na Coufala, ten si na míč sice sáhl, ale nakonec s přispěním tyče končí tato rána parádní brankou.