Liberec – Košice 3:2 (kon.) | SaiPa – Vítkovice 4:3 (3:1 po s.n.) | IFK Helsinky – Krefeld 6:1 (kon.)
Vålerenga – Vienna Capitals 1:2 (kon.) | Villach – Briançon 4:1 (kon.) | Mannheim – Kuopio 3:1 (kon.)
Zlín – Fribourg 2:3 (po pr.) | Bern – Třinec 0:4 (kon.) | Zug – Ingolstadt 3:2 (kon.)
Stavanger – Tappara 2:1 (2:1 po s.n.) | Färjestad – Zürich 4:3 (po pr.) | Frölunda – Ženeva 7:3 (kon.)
Sparta – Växjö 5:4 (kon.) | Skellefteå – SønderjyskE 4:1 (kon.)
Färjestad Karlstad
4:3 (1:2, 1:0, 1:1 - 1:0)
ZSC Lions
Čtvrtek 04.09.2014, 20:05 • Löfbergs Lila Arena, Karlstad • Hokejová Liga mistrů

To je z dnešního programu hokejové Ligy mistrů vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:40:41)

Skončilo nám dnes opravdu dlouhé utkání, které nabralo ve druhé třetině velké zpoždění kvůli technické závadě na stadionu. Zápas nakonec dospěl až do prodloužení a to nakonec ve třetí minutě rozhodl tvrdou ranou Grundel. Färjestad tak získal dva body do tabulky, Curych jeden.

62:40
    Färjestad právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, prémiový bod zůstává domácím! Färjestad předvedl dobrý závar, gólman Leimbacher navíc ležel v brankovišti a ANTON GRUNDEL tak měl ulehčenou práci. Jeho tvrdá rána zapadla do brány a zápas tak končí výsledkem 4:3! Asistence: Jesper Jensen.
    Anton GRUNDEL - 4:3

62:17
    Domácí Ole-Kristian Tollefsen obdržel desetiminutový osobní trest za nesportovní chování, když cosi řekl rozhodčímu a už míří do kabin.

61:58
    Na druhé straně se o individuální průnik snažil Nilsson, proti přesile ale neměl moc šancí.

61:13
    Leimbacher předvedl skvělý semafor proti bombě Nygarda! Tohle mohl být rozhodující okamžik utkání.

60:41
    Gulas se dnes vyžívá ve svých zasekávačkách. Jeho další pokus skončil těsně mimo.

60:01

Zatím nám znějí Rolling Stones a jejich Start Me Up. Nicméně prodloužení se rychle blíží!

Prodloužení nám začne po kratičké pauze.

Šedesát minut nerozhodlo, takže nás čeká prodloužení. Jako první se ve třetí třetině trefili domácí a díky gólu Gulaše se poprvé dostali do vedení. O to ale přišli v 54. minutě, kdy využil přesilovku Wick a dal svůj dnešní druhý gól.

60:00

59:44
    Moc nescházelo a rozhodnutí padlo pár sekund před koncem. První lajna Curychu se usadila v pásmu a Wick mohl dovršit hattrick. Pettersson Wentzel vyrazil.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, ale pravděpodobně ne utkání.

58:14
    Hezkou ranou z levého kruhu se prezentoval Gulaš, jeho střela na lapačku jen o kousek minula cíl.

57:24
    Leimbacher neudržel Jensenovo nahození, a musel tak čelit Hedmanově dorážce z ostrého úhlu. Poradil si i s tímto úkolem a udržel tak nerozhodný stav.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 18. Hedman, 34. Hedman, 50. Gulaš (Jensen), 63. Grundel (Jensen) – 3. Wick (Shannon), 8. Bartschi (Shannon), 54. Wick (Shannon)

Färjestad Karlstad: Pettersson Wentzel (Pogge) – Tollefsen, Lalonde, Jensen, Grundel, Gunnarsson, Arell, Olofsson, Kylington – Nygard, Klepiš, Gulaš – Aquino, Wallin, Persson – Aslund, Hillding, Hedman – Roymark, Forsberg, Rohdin. Trenér: Tommy Samuelsson.
    ZSC Lions: Leimbacher (Boltshauser) – Geering, Blindenbacher, Smith, Zangger, Bergeron, Seger, Siegenthaler, Schnyder – Wick, Cunti, Baltisberger – Schappi, Trachsler, Kuenzle – Nilsson, Shannon, Bartschi – Bastl, Neuenschwander, Fritsche. Trenér: Marc Crawford.

Rozhodčí: Salonen (FIN), Persson (SWE) – Dahmén (SWE), Åhlén (SWE)

Diváci: 1 714