Liberec – Košice 3:2 (kon.) | SaiPa – Vítkovice 4:3 (3:1 po s.n.) | IFK Helsinky – Krefeld 6:1 (kon.)
Vålerenga – Vienna Capitals 1:2 (kon.) | Villach – Briançon 4:1 (kon.) | Mannheim – Kuopio 3:1 (kon.)
Zlín – Fribourg 2:3 (po pr.) | Bern – Třinec 0:4 (kon.) | Zug – Ingolstadt 3:2 (kon.)
Stavanger – Tappara 2:1 (2:1 po s.n.) | Färjestad – Zürich 4:3 (po pr.) | Frölunda – Ženeva 7:3 (kon.)
Sparta – Växjö 5:4 (kon.) | Skellefteå – SønderjyskE 4:1 (kon.)
EC Villach SV
4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
Diables Rouges de Briançon
Čtvrtek 04.09.2014, 19:30 • Stadthalle Villach • Hokejová Liga mistrů

Ve třetí dvacetiminutovce jsme již gól neviděli. Villach si vysoké vedení pohlídal a Briançon, zdálo se, byl s prohrou smířený a šetřil síly na další utkání. (21:44:02)

60:00

59:06
    Oba celky jsou již kompletní. Poslední minuta utkání.

57:06
    Vylučuje se také na druhé straně. Devin (BRI) – 2 minuty.

55:34
    Potrestán Gelfanov (VIL) – 2 minuty za hru vysokou holí.

54:38
    Ani jeden z týmů se již nikam nežene. Hosté jsou smířeni s prohrou a také Villach šetří síly na další utkání.

53:31
    Následuje komerční pauza.

51:30
    Domácí jsou v plném počtu. Soupeře pustili k jediné střele.

49:30
    Z akce dva na jednoho vytěžil Briançon pouze přesilovku. Na trestnou lavici usedá Jarrett (VIL) – 2 minuty za hrubost.

48:55
    Posledních jedenáct minut třetí třetiny. Zdá se, že domácí získají další tři body do tabulky. Briançon se na obrat již nezmůže.

47:05
    Velkou šanci si nyní vytvořil McDonald, který si zboku nabruslil k brance a snažil se procpat kotouč za brankovou čáru, ovšem Lamoureux včas zasáhl a přikryl puk holí.

46:23
    V posledních minutách se na ledě nic zajímavého neudálo. Následuje komerční pauza.

Dnešní utkání sleduje 3014 diváků.

44:50
    Domácí jsou stále celkem, který tvoří hru. Svého soupeře prakticky k ničemu nepouštějí.

43:32
    Briançon se nedostal do žádné šance. Villach se bez problémů ubránil a je opět v pěti.

41:32
    Přesilovka pro hosty. Vyloučen McBride (VIL) – 2 minuty za hákování.

40:26
    Hned na začátku třetí třetiny musí Madolora zasahovat proti nebezpečné střele Villachu.

40:01

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 1. Lammers (Hunter), 1. Fortier (Unterluggauer), 28. Santorelli (Fortier), 36. Lammers (Petrik) – 38. Balsamo

EC Villach SV: Lamoureux (Höneckl) – Altmann, Pretnar, Lammers, Hunter, Petrik – Unterluggauer, Jarrett, Fortier, McBride, Santorelli – Bacher, Waugh, Platzer, Ringrose, Nageler – Brunner, Siutz, Pewal, Alagic, Gelfanov.
    Diables Rouges de Briançon: Madolora (Bonvalot) – Cerkovnik, Chakiachvili, Igier, Pritz, Szelig, Custosse, Farina – di Dio Balsamo, Labrecque, Bernier – Jensen, Raux, McDonald – Tarantino, Abramov, Devin.

Rozhodčí: Rohatsch (GER), Gebei (AUT) – Nagy (AUT), Nemeth (AUT)