Chabarovsk – Vladivostok 5:4 (kon.) | Omsk – Novokuzněck 0:1 (kon.) | Barys – Ufa 5:4 (kon.)
Nižněkamsk – Čeljabinsk 4:1 (kon.) | Čerepovec – N.Novgorod 0:2 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 3:2 (kon.)
Toljatti – Chanty-Mansijsk 2:5 (kon.) | Jokerit – Minsk 4:5 (po pr.) | Petrohrad – Jaroslavl 5:3 (kon.)
HC Slovan – Záhřeb 5:2 (kon.)
Lada Toljatti
2:5 (1:1, 0:1, 1:3)
Jugra Chanty-Mansijsk
Čtvrtek 04.09.2014, 17:00 • Arena Lada • KHL

Toto je ode mě vše a někdy u onlajnu z KHL na počtenou. (19:18:54)

Domácí Lada Togliatti si bude muset na premiérové body v obnovené premiéře v KHL počkat. Dnes byl úspěšnějším celkem tým Jugry, jejíž hráči ve třetí třetině rozhodli třemi trefami o výhře 5:2. Na 2:4 z domácího pohledu korigoval Martin Zaťovič.

60:00

59:30
    O výsledku střetnutí je rozhodnuto, a tak se zápas už jen dohrává.

58:50
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    IVAN JACENKO trefuje odkrytkou branku domácího celku a rozhoduje o výhře Jugry. Bez asistence.

58:40
    Trenér Světlov stahuje povolává na střdačku brankáře Glasse. Domácí to zkusí se šesti muži na hrací ploše.

58:18
    Dimitrij Romancev (JUG) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

56:06
    Hráči Lady jsou stále v náporu, hostující obrany si s tím zatím umí poradit.

55:01
    Vstřelená branka Togliatti nakopla, a její hráči nyní vyvíjejí tlak na své protivníky. To se jistě musí líbit domácím příznivcům.

54:13

53:42
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    Nabídnutou výhodu využívá český útočník MARTIN ZAŤOVIČ, který byl nikým neatakován a svým premiérovým gólemv KHL tak snižuje na 2:4. Asistence: Dmitrij Vorobjov.

53:30
    Hráči Togliatti obléhají hostující branku. Jeden z jejich pokusů kryje brankář Gorjačevskich.

52:13
    Oddechový čas pro domácí mužstvo.

52:13
    Hosté nabízejí Ladě dvojnásobnou početní výhodu, neboť je vyloučen Nikita Gusev.

51:46
    Máme tu vyloučení na straně Jugry. Dvě minuty si jde na trestnou lavici odsedět Čech Lukáš Kašpar.

50:05
    A máme tu náskok již o tři branky. Střela SERGEJE LESNUCHINA ze střední vzdálenosti končí v domácí brance. Asistence: Andrej Sergejev, Kirill Knjazev.

48:08
    Oba týmy hrají opět v plném počtu.

47:11
    Hráči Jugry jsou stále v útoku, avšak bez střely na branku.

46:08
    Početní výhoda Lady trvala pouhých pět vteřin. Za katr totiž nyní míří Marat Fachrutdinov – 2 minuty hákování.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 1. Podhradský, 54. Zaťovič (Vorobjov) – 8. Magogin (Pepeljajev), 34. Rajala (Maxvell), 44. Gusev (Sergejev, Medvěděv), 51. Lesnuchin (Sergejev, Knjazev), 59. Jacenko

Lada Toljatti: Glass (Semjonov) – Barancev, Podhradský, Sloboda, Romanov, Šulakov, Hunkes, Vorobjov, Ogurtsov – Černikov, Petrov, Golubev – Bělousov, Zaťovič, Fachrutdinov – D. Strelcov, V. Strelcov, Gurjanov – Nikitěnko, Valujskij, Bočarov. Trenér: Sergej Světlov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Gorjačevskich (Birjukov) – Pepeljajev, Sergejev, Těrnavskij, Larsen, Putilov, Sokolov, Stalnov – Sitnikov, Buljanskij, Magogin – Maxwell, Kašpar, Rajala – Gusev, Medvěděv, Romancev – Jacenko, Lesnuchin, Knjazev. Trenér: Dmitrij Juškevič.

Rozhodčí: Kadyrov, Kiselev – Gordenko, Tomilov