8:3 (3:1, 3:1, 2:1)
MHK Chimik Voskresensk
Pátek 05.09.2014, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • MHL

Dnešní utkání sledovalo 250 diváků. (20:23:48)

Energetici zvládli lépe utkání ovlivněné častým vylučováním, nakonec se radují z vysoké výhry 8:3. Třemi brankami se zaskvěl Tomáš Harkabus. Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování a těším se někdy příště na počtenou.

60:00

59:25
    Patrik Michálek (KVA) na poslední chvíli zastavil soupeře a je vyloučen na dvě minuty.

59:05
    Ondřej Beránek se protáhl skrze střední pásmo a postupoval sám na brankáře, bekhendovým blafákem si ale na ruského brankáře nepřišel.

58:50
    Domácí hrají v plném počtu.

58:02
    Do konce zápasu zbývají necelé dvě minuty, vhazovat se bude před Glyzinem.

57:38
    Rothlisberger je zpět na ledě, karlovarští hrají ve čtyřech. Rusové si stále nejsou schopni vytvořit souvislejší tlak.

56:51
    Ondřej Šafář (KVA) se provinil nedovoleným bráněním, a posílá tak domácí do tří.

56:10
    Energetici se brání ve velké pohodě, puky svévolně vyvážejí do středního pásma.

55:19
    Rothlisberger (KVA) sekl jednoho z protihráčů a domácí jdou opět do čtyř.

55:09
    Domácí jsou stále pod tlakem, nyní už jsou alespoň v plném počtu. Fučík se během oslabení několikrát vyznamenal.

53:46
    Alexej Leonov se odhodlal ke střele z vrcholu kruhů, Fučík ale výborně zasáhl betony a následně lapačkou.

52:47
    Na pořadu dne tu máme jedno z dalších vyloučení, Ondřej Šafář (KVA) držel protihráčovu hůl a vykoledoval si dvě minuty.

52:08
    Na trestnou lavici usedá Kohout (KVA), je vyloučen podražení.

51:34
    Další tvrdá střela mířila na bránu ruského celku, Weinhold ale nezamířil přesně a po odrazu od plexiskla se puk ocitl v síti.

51:02
    Harkabus dostal nabito do oblasti mezikruží, avšak nechal pouze zazářit Glyzina, který se vytáhl skvělým zákrokem lapačkou.

50:09
    Molnár se pokoušel o dorážku, ale pravděpodobně trefil již rukavici brankáře a Lavreckij se šel pomstít. Po malé šarvátce rozhodčí rozdělil tresty. Molnár (KVA) dostal 2 minuty za hrubost, Lavreckij 2+2 minuty za hrubost.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 3. Gríger (Zadražil, Harkabus), 3. Zadražil, 14. Vrána (Běhal, Hroch), 21. Dvořák (Zadražil), 25. Harkabus (Gríger, Dvořák), 34. Harkabus (Dvořák, Gríger), 43. Zadražil (Dvořák), 46. Harkabus (Zadražil, Gríger) – 17. Nikonov (Zimin, Stěpanov), 30. Mozgaljov (Lavreckij), 48. Lovjagin (Leonov, Sysoljatin)

HC Energie Karlovy Vary: Fučík (Fečo) – Dvořák, Běhal, Rothlisberger, Šafář, Michálek, Weinhold, Rulík – Harkabus, Zadražil, Beránek – Hroch, Táborský "C", Gríger – Kohout, Osmík, Rubeš – Molnár, Janata, J. Vrána. Trenér: Tomáš Mariška
    MHK Chimik Voskresensk: Olenič (23. Glyzin) – Solovjov, Carjov, Leonov, Tolokonnikov, Šulev, Zimin, Stěpanov – Mirošnikov, Nikonov "C", Lovjagin – Lavreckij, Mozgaljov, Dašutin – Tatarčenkov, Sysoljatin, Dmitrijev – Burmistrov, Smirnov, Chilčenko – Mutnych. Trenér: Vadim Privalov

Rozhodčí: Gamalej – Belko, Gerát