Jihlava – Pardubice 4:3 (2:1 po s.n.) | Olomouc – Chomutov 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Zlín – HC Litvínov 4:2 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 4:1 (kon.)
Slavia – Kladno 1:3 (kon.) | Liberec – Vítkovice 6:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Dukla Jihlava
4:3 (1:0, 1:1, 1:2)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 06.09.2014, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů

Ode mě je to pro dnešek z Horáckého zimního stadionu vše. Napočtenou při dalším zápase extraligy juniorů z Jihlavy se těší a hezkou sobotu přeje Tomáš Lysý. (14:16:22)

Jihlava sice ztratila ve třetí třetině dvougólové vedení, nakonec se však domácí přece jen radují z výhry, když byly na samostatné nájezdy úspěšnější než Pardubice. Jihlava si tak do tabulky připisuje dva body za výhru 4:3 po samostatných nájezdech (2:1)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
    SIMON BERAN rozhodl samostatné nájezdy, když se trefil nad vyrážečku Vejmelky.

1:1 – Pořadí se otáčí a střelu Martina Krajňáka lapí Vacek do lapačky.

1:1 – Daniel Voženílek mířil jen do připraveného Daniela Vacka.

1:1 – Neuspěl ani domácí Aleš Dufek.

1:1 – Jan Ščotka nájezdem typu Peter Forsberg gólmana nepřekonal, nemířil přesně.

1:1 – Tomáš Střecha také rozhýbal gólmana, najel si poté hodně do boku, ale trefil jen horní tyčku.

1:1 – Krajňák rozhýbal gólmana a poté zasunul puk k jeho pravé tyči.

Za Pardubice pojede Martin Krajňák.

1:0 – Lukáš Jícha se trefil nad pravý beton Vejmelky.

Jako první se rozjíždí Lukáš Jícha.

Samostatné nájezdy začíná Dukla Jihlava.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení se nerozhodlo, o extra bodu navíc tak svedou oba týmy souboj v samostatných nájezdech.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Zakázané uvolnění Dukly Jihlava.

64:27
    Pardubice nechtějí udělat chybu a čekají na vhodnou chvíli pro rozehrávku.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 14. Jícha, 23. Anděl (Jícha), 51. Jícha (Tobola), rozh. náj. Beran – 28. Voženílek (Panna, Nedbal), 56. Ščotka (Veselý), 57. Krajňák (Voženílek, Ščotka)

HC Dukla Jihlava: Vacek (Svoboda) – Hohl, Dundáček (A), Půža, Leština, Port, Tobola (C), Mandát – Střecha, Jícha (A), Anděl – Nováček, Beran, Dupljaku – Sladký, Mahút, Dufek – Mäki, Dvořák, Hubert. Trenér:Petr Svoboda.
    HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Husár) – Franc, Ščotka, Adam, Nedbal, Vala, Vácha (A), J. Procházka – Panna, Voženílek (C), Veselý – M. Procházka, Krajňák, Pipek – Kysela, Velinský, Hlaváček – Vyskočil, Bohuněk. Trenér: Pavel Rohlík.

Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Zídek