Novosibirsk – Novokuzněck 6:1 (kon.) | Omsk – Vladivostok 4:2 (kon.) | Barys – Chabarovsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Jekatěrinburg – Záhřeb 3:2 (kon.) | Magnitogorsk – HC Slovan 2:3 (kon.) | Ufa – Viťaz 6:1 (kon.)
Čerepovec – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | Kazaň – Atlant 1:4 (kon.) | N.Novgorod – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.)
Petrohrad – Soči 3:2 (kon.) | Riga – Minsk 4:2 (kon.) | Jokerit – Jaroslavl 3:2 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Jugra Chanty-Mansijsk
Sobota 06.09.2014, 15:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

Československá stopa v utkání
    Lukáš Kašpar (JUG) 0+1, 1 střela, čas na ledě: 18:37 (17:38:28)

Je dobojováno. Klání bylo dlouho vyrovnané, tenké vedení domácích Jugra v prostřední části vymazala. Rozhodující moment přišel v úvodu třetí třetiny, kdy skóroval Lesnuchin. Novgorod již nedokázal nalézt odpověd, definitivní pojistku přidal o prázdné branky Maxwell. Na tomto zásahu se podílel asistencí český forvard Lukáš Kašpar. Chanty Mansijsk tak zvítězil na půdě Novgorodu 3:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 34:21

60:00

59:59
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Gólem do prázdné branky pečetí plný bodový zisk hostí BEN MAXWELL. Asistence: Lukáš Kašpar.

59:48
    Novgorod si vyžádal oddechový čas. Podaří se domácímu lodivodovi naordinovat vyrovnání?

59:40
    Torpedo to zkouší v šesti, Kasutin míří na střídačku!

58:51
    Nyní to budou mít domácí velmi těžké, neboť jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě.

52:03
    Ani další početní výhodu nedokázali domácí využít. Čas na vyrovnání se jim již povážlivě krátí.

50:03
    Další možnost pro domácí. Za podražení je potrestán Ivan Jatsenko (JUG). Dokáže Novgorod srovnat krok?

45:06
    Hostující celek si vyžádal oddechový čas.

42:48
    Domácí však budou mít možnost hnedle vzápětí vyrovnat. Za hru vysokou holí totiž odchází na trestnou lavici Philip Larsen (JUG).

42:37
    Hosté se poprvé v utkání ujímají vedení, po přihrávce Maxwella rozsvítil červené světlo za Kasutinem SERGEJ LESNUCHIN. Asistence: Ben Maxwell.

40:01

Druhá část je minulostí, k vidění byl opět jedna branka, a to na straně hostujícího celky, který díky přesnému zásahu Andreje Sergejeva vymazaů nepříznivý stav duelu. Podaří se některé z družiny vyrovnané klání ve třetí třetině rozhodnout? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 16:17

40:00

37:08
    Utkání se přiostřuje! Po menší šarvátce se budou udělovat tresty. Daniil Žarkov (NNO) dostává 2 minuty za hrubost, hostující Alexej Pepeljajev (JUG) 2+2 minuty hrubost.

32:17
    Tentokráte však vyloučení potrestáno nebylo, stav je tak nadále vyrovnaný.

30:17
    Bude se opět trestat. Za držení odchází na lavici hanby Vadim Chomitskij (NNO).

Libor Kucza

Branky a nahrávky: 18. Hietanen (Imonnen) – 27. Sergejev (Gusev), 43. Lesnuchin (Maxwell), 60. Maxwell (Kašpar)

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Gelašvili) – Grigorjev, Valentěnko, Babčuk, Hietanen, Chomitskij, Djakov, Bernatskij – Wolski, Galuzin, Žarkov, Salminen, Immonen, Drugov, Nokelainen, Krasnoslobocev, Dmitrij Kazionov, Denis Kazionov, Potapov, Kuljomin, Ruděnko
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Gorjačevskich) – Larsen, Sergejev, Stalnov, Pepeljajev, Sokolov, Ternavskij, Putilov – Knjažev, Rajala, Magogin, Buljanskij, Kašpar, Sitnikov, Lesnuchin, Maxwell, Jatsenko, Romancev, Medveděv, Gusev

Rozhodčí: Drejev, Čerenkov – Morozov, Čubykin