Gruzie – Irsko 1:2 (kon.) | Maďarsko – Sev. Irsko 1:2 (kon.) | Dánsko – Arménie 2:1 (kon.)
Německo – Skotsko 2:1 (kon.) | Gibraltar – Polsko 0:7 (kon.) | Faerské ostrovy – Finsko 1:3 (kon.)
Řecko – Rumunsko 0:1 (kon.) | Portugalsko – Albánie 0:1 (kon.)
Gruzie
1:2 (1:1)
Irsko
Neděle 07.09.2014, 18:00 • Boris Paichadze National Stadium, Tbilisi • Kvalifikace ME

Rozhodčí Blom ukončil dnešní utkání, ve kterém Gruzie podlehla Irsku 1:2. Hosté šli do vedení už ve 24. minutě, když se přesně trefil McGeady, kterému předložil hezkou přihrávku Walters. Nicméně ve 38. minutě bylo vyrovnáno, protože za domácí se nádherně trefil Okriašvili. Zápas byl celkem vyrovnaný, a tak zvítězil tým, který měl více štěstí. Běžela 90. minuta a McGeady se opět trefil a provedl to opravdu nádherně, díky jeho dnešní druhé trefě Irsko zvítězilo a na své konto si připsalo 3 body. Štěstí tak dnes stálo na straně Irska a Gruzie se nemá za co stydět. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:05:57)

90+2
    V šanci se ocitl Mčendlidze, ale brankář Forde se překonat nenechal.

90+1
    Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází James McCarthy, přichází David Meyler.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
    Aiden MCGEADY - 1:2

90
    Irsko právě vstřelilo branku!
    Fotbalisté v zelených dresech se radují a taky mají proč. V poslední minutě základní hrací doby se k balonu dostal AIDEN MCGEADY, který vyškolil své protihráče a poté se prezentoval úžasnou trefou, proti které byl brankář Kvaškvadze bez šance.

88
    Na poslední minuty se na hřiště dostane Mčendlidze a opačným směrem odejde Okriašvili.

88
    Irsko podniklo další útočnou akci, ale rozhodčí ji pro ofsajd přerušil, zapomněl se v něm totiž hlavičkující Long.

87
    Na útočné polovině fauloval Okriašvili, a tak mu rozhodčí nedovolený zákrok odpískal.

87
    K centrovanému míči se dostal Walters, který se prezentoval pouze nepřesnou hlavičkou.

85
    V posledních minutách žádné zajímavé šance nepřichází, ale Irsko je mírně aktivnější.

85
    Faulem se provinil také Lobžanidze a Irsko opět rozehrává.

83
    Na vlastní polovině hřiště byl faulovaný Coleman, a tak budou hosté rozehrávat. Vysokou nohou zahrál Daušvili a za nebezpečnou hru vyfasoval žlutou kartu.

82
    Na pravé straně měl balon Long a poté se ho snažil odcentrovat před branku, ale to se mu ani trochu nepodařilo. Rozehrávat bude domácí tým.

80
    Kankava se provinil faulem a rozhodčí mu nedovolený zákrok odpískal. Irsko rozehrálo, ale u míče dlouho nevydrželo.

79
    Oba celky se snaží vstřelit vedoucí branku, ale to se zatím nedaří, protože vyložená šance nepřichází. Pokud by dnešní zápas skončil remízou, tak by to bylo asi i spravedlivé.