Gruzie – Irsko 1:2 (kon.) | Maďarsko – Sev. Irsko 1:2 (kon.) | Dánsko – Arménie 2:1 (kon.)
Německo – Skotsko 2:1 (kon.) | Gibraltar – Polsko 0:7 (kon.) | Faerské ostrovy – Finsko 1:3 (kon.)
Řecko – Rumunsko 0:1 (kon.) | Portugalsko – Albánie 0:1 (kon.)
Maďarsko
1:2 (0:0)
Severní Irsko
Neděle 07.09.2014, 18:00 • Groupama Aréna, Budapešť, Maďarsko • Kvalifikace ME

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:53:10)
    Severní Irsko slaví senzační vítězství!

Fantastický a hodně nečekaný start Severního Irska do kvalifikace o postup na EURO 2016! Jasným favoritem tohoto utkání byli totiž domácí, kteří si i v této kvalifikaci dělají zálusk na postup mezi evropskou elitu, ale dobře takticky hrající hosté jim dnes vzali doslova vítr z plachet! Maďarsko se sice v 75. minutě ujalo vedení a vypadalo to, že si domácí pohlídají vedení až do konce, nicméně pak přišel, z pohledu domácích, šok v podobě dvou gólů Severního Irska, které cenné vítězství v dramatickém závěru již uhlídalo!

90+4

Zákroky brankáře Severního Irska Carrolla – 3.

Zákroky brankáře Maďarska Gulácsiho – 2.

90+4
    V poslední minutě nastaveného času se ještě Lafferty pokouší o protiútok, ale v souboji s vracejícím se Lovrencsicsem ztrácí míč.

90+3
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.

90+2
    Maďaři to zkouší středem, ale celá útočná akce končí nepřesnou přihrávkou Lovrencsicse na Kovácse.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty, šance domácích alespoň na vyrovnání tak stále žije.

90
    A toto je již pro domácího favorita hodně nepříjemné. Patnáct minut před koncem zápasu vstřelit vedoucí gól a poté v rozmezí sedmi minut dvakrát inkasovat a najednou tak prohrávat 1:2... hodně nepříjemné!
    Kyle LAFFERTY - 1:2

88
    Severní Irsko právě vstřelilo branku!
    A další zaváhání defenzivy Maďarska! Znovu je to přihrávka za obranu, tentokrát ale z pravé strany z kopačky McGinna, na zadní tyči si naběhl KYLE LAFFERTY, který, ač těsně bráněn, dokázal míč s trochou štěstí doklepnout nadvakrát do branky – 1:2.

87
    Vanczák odehrál míč na své polovině raději do autu, hosté vhazují z levé strany.

86
    Nákop domácích na pravé křídlo, kde si míč zpracovává Lovrencsics, ale nic z toho nebude, hrají totiž hosté.

84
    Lipták při tomto skluzu utrpěl nějaké zranění a signalizuje směrem k lavičce, že bude muset střídat, ale domácí již vyčerpali všechny možnosti střídání.

83
    A pozor, další rychlý brejk hostů! Skvěle zasáhl bránící Lipták, který dokázal před nabíhajícím McGinnem odehrát do autu.