Slovan Bratislava U21 – Senec 1:1 (kon.) | Trnava B – Šaľa 1:2 (kon.) | Šamorín – Sereď 0:0 (kon.)
Pohronie – Nitra 0:1 (kon.) | Trebišov – Michalovce 0:2 (kon.) | Lok. Košice – Dolný Kubín 0:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava U21
1:1 (0:1)
ŠK SFM Senec
sk Neděle 07.09.2014, 10:30 • Rapid, Prievoz • MONACObet liga

Jaroslav Hílek bol pri lopte pri rohovej zástavke, keď hlavný rozhodca Dohál ukončil zápas. Videli sme dva góly, po jednom na každej strane, a tak si tímy body rozdelili. Poľa môjho názoru celkom zaslúžene. Hostia boli lepší v prvom polčase, domáci zasa v tom druhom. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem vám príjemný zvyšok dnešného dňa. (12:22:38)

90+3

90+3
    Alan Kováč na ľavej strane pri lopte, nedokázal odcentrovať, ale hostia budú ešte vhadzovať.

90+2
    Žltú kartu dostává Peter Kostolanský (ŠK SFM Senec).

90+2
    Domáci s pokusom o rýchly protiútok, vysunutý Mikuš bol však faulovaný v strede poľa. Akcia po rýchlo rozohratí pokračovala, ale Slovanisti sa už ku strele nedostali.

90+1
    Hneď v prvej minúte sme videli zblokovanú seneckú strelu a budeme svedkami ďalšieho rohového kopu.

90
    Nadstavený čas 3 minúty.

89
    V hre sa už pokračuje, pri lopte domáci hráči.

88
    Hra opäť prerušená pre ošetrovanie.

87
    Ďalší strelecký pokus, Filip Ďuriš však nedal do lopty dostatok sily.

87
    Hostia faulovali v útoku a prichádzajú tak o loptu.

86
    Ďalší priamy kop hostí, tí si však nedokázali vypracovať streleckú pozíciu. Hrá sa teraz v rýchlom tempe, oba tímy sa snažia rozhodnúť.

84
    Obrovská šanca aj na druhej strane, Matej Jakúbek sa snažil z výbornej pozície poslať loptu zrejme prudkou strelou pod brvno, ale namieril trestuhodne vysoko nad.

83
    Obrovská šanca hostí, ktorí mohli rozhodnúť. Menšia skrumáž v domácej šestnástke, najlepšie sa zorientoval Filip Tomovič, ktorý z blízka vystrelil a lopta sa odrazila od Polačeka na roh.

83
    Filip Molnár špritnoval po ľavej strane a snažil sa odcentrovať, bol však odzbrojený od lopty dobrým obranným sklzom.

82
    Tímy prestriedali, v Bratislave začalo pršať, do konca zápasu zostáva cca 10 minút.

81
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Imrich Bedecs, prichádza Márk Winkler.

80
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Simon Tichý, prichádza Lukáš Čambal.

79
    Imrich Bedecs vystrelil z priameho kopu iba do múru postaveného z domácich hráčov.

78
    Senec bude zahrávať priamy kop z veľmi nebezpečnej vzdialenosti, ale ešte predtým uvidíme v akcii aj tímového lekára.