Rusko – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Lucembursko – Bělorusko 1:1 (kon.) | Španělsko – S. Makedonie 5:1 (kon.)
Ukrajina – Slovensko 0:1 (kon.) | Estonsko – Slovinsko 1:0 (kon.) | San Marino – Litva 0:2 (kon.)
Švýcarsko – Anglie 0:2 (kon.) | Rakousko – Švédsko 1:1 (kon.) | Černá Hora – Moldavsko 2:0 (kon.)
Lucembursko
1:1 (1:0)
Bělorusko
Pondělí 08.09.2014, 20:45 • Stade Josy Barthel, Lucemburk (8 054) • Kvalifikace ME

To bude ode mě pro dnešek vše. Loučí se s vámi Michal Belšán, někdy u onlajnů opět na počtenou.

Fauly: 14:10

Utkání tedy končí remízou, dá se říci, že zaslouženou.
    První poločas patřil jednoznačně Lucembursku, které si vytvořilo několik gólových šancí ale proměnilo pouze jednu. Ve 42. minutě se trefil Gerson (3. branka v reprezentaci).
    Druhý poločas začali domácí taktéž lépe, ale poté otěže převzali hosté z Běloruska. O vyrovnání se v 78. minutě postaral Drahun (4. branka v reprezentaci).

Před zápasem byli Bělorusové pasováni do role favorita. Toto očekávání dnes ovšem nenaplnili. Lucembursko tak přijemně překvapilo.

90+4

90+4
    Kalačevův centr nebyl úspěšný. Do následného protiútoku se mohl řítit Bensi, obránce měl ale k balonu blíže.

90+3
    S výkopem Joubert nikam nespěchá.

90+3
    Vypadá to, že Joubert si přivodil nějaké zranění. Nyní je na hřišti ošetřován.
    Krivec v ofsajdu a dva skvělé zákroky Jouberta

90+2
    Tvrdou střelu Staseviče po zemi vyrazil Joubert přímo na nohu Krivece, ten byl ale v ofsajdu!

90+1
    Drahun byl nyní nachytán v ofsajdové pozici.

90+1
    Rozhodčí nastavil celkem tři minuty.
    Šance Kalačeva

90
    Další střelecký pokus Bělorusů. Tentokráte to byl Timofej Kalačev, kdo minul bránu.

89
    Nyní hlavičkoval Kornilenko zcela mimo bránu a Joubert se tak ujme výkopu.

88
    Kalačevův centr spoluhráče ve vápně nenašel, Bělorusko ale nadále útočí.

87
    Do útoku se hrnuli také Lucemburkové, jenže obránci je k ničemu nepustili.

86
    Nyní se střeleckým pokusem přispěchal Balanovič, zařízení ovšem netrefil. Brankář Joubert se tak ujme výkopu od své branky.

85
    Kornilenko byl nyní nachytán v ofsajdu. Domácí jsou z vyrovnávací branky poměrně otřepaní a hosté naopak nabuzení.