Kladno – HC Plzeň 3:1 (kon.) | Zlín – Olomouc 2:1 (kon.) | Sparta – Slavia 3:0 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 4:3 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:2 (2:0 po s.n.) | Jihlava – Č. Budějovice 1:2 (0:1 po s.n.)
Kometa Brno – Pardubice 0:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:4 (kon.)
po s.n. (2:0)
BK Mladá Boleslav
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 – 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Pondělí 08.09.2014, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů

Z dnešního utkání si tak odnášejí body za vítězství po samostatných nájezdech Bruslaři. Byly to ale nervy na obou stranách. Přeji příjemný zbytek večera a zase někdy u hokeje. (20:36:50)

A rozhodl! Mladá Boleslav vítězí!

Volf má teď jedinečnou šanci dnešní zdlouhavé utkání ukončit.

Ani Havlas nebyl proti Růžičkovi úspěšný, jeho rána šla úplně vedle.

Naopak Jiří Kurka z Mladé Boleslavi dal!

Zdeněk Král v prvním nájezdu proti Růžičkovi neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo dnešní zápas. Budeme tak svědky samostatných nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:43
    Huňa ve vyložené šanci netrefil správně kotouč a promarnil tak asi největší šanci hostů v prodloužení.

63:36
    Rozhodčí teď nepostřehli metrový ofsajd, ze kterého šli domácí hráči do šance. Vše ale nakonec skončilo u Stezky.

63:20
    Havlas pálil zpoza pravého kruhu. Růžička lapil do lapačky.

62:54
    Dnešní zápas směruje k samostatným nájezdům, ale nepředbíhejme...

61:38
    Ordoš se šikovně dokázal uvolnit od obránců Mladé Boleslavi a před Růžičkou i backhandem vystřelit. Boleslavský gólman byl pozorný.

60:45
    Bruslaři se dostali na dohled ke Stezkovi, ale ani se nedostali ke střele.

60:27
    Zatím se hraje ve středním území.

60:01

Ve třetí třetině byly k vidění opět dva góly, po jednom na každé straně. V závěru třetiny byli Bruslaři až do vyloučení Ivana Ďurače aktivnější, ale toto vyloučení jim ve snaze rozhodnout zápas v normální hrací době velmi ubralo. Před námi je tak pětiminutové prodloužení, které se hraje ve čtyřech.

Josef Zdobinský

Branky a nahrávky: 5. Kurka (Čermák, Podsedníček), 55. Sonnek (Kurka) – 3. Huňa, 50. Ordoš (Jedlička)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Pechek) – Kurka, Čermák, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala, Sedmík, Pätoprstý, Podsedníček, Brzák, Borovec, Pořízek, Volf, Ďurač, Sonnek.
    Bílí Tygři Liberec: Stezka (Skřebský) – Mrázek, Šír Martin, Artl, Beránek, Havlín, Pálek, Zedek, Tržický – Babec, Hrníčko, Šír Radek, Kalfiřt, Huňa, Král, Jedlička, Solenský, Ordoš, Havlas, Paločo, Heřmánek.