Estonsko – Slovinsko 1:7 (kon.) | Lucembursko – Skotsko 0:3 (kon.) | Bosna – Maďarsko 1:4 (kon.)
Ukrajina – Lichtenštejnsko 3:0 (kon.) | Švýcarsko – Lotyšsko 7:1 (kon.) | Nizozemsko – Slovensko 0:1 (kon.)
Francie – Island 1:1 (kon.)
Ukrajina
3:0 (1:0)
Lichtenštejnsko
Pondělí 08.09.2014, 18:30 • Centralnyj Stadion, Čerkasy • Kvalifikace ME U21

Je dobojováno! V utkání podle předpokladů vítězí favorit, Ukrajina. Ta vsítila celkem tři branky. První z nich ve 23. minutě, kdy se trefil Kulach. Stejný hráč přidal druhý zásah krátce před hodinou hry a pět minut po něm navýšili reprezentanti Ukrajiny své vedené na konečných 3:0, když si vlastní branku vstřelil Zahn. (20:29:59)

90+2

90+1
    Dvě minuty nad rámec základní hrací doby nastavil litevský rozhodčí Danauskas.

90
    Utkání se už blíží ke svému konci, do vypršení základní hracé doby zbývá už jen minuta.

89
    Reprezentanti Ukrajiny jsou stále u míče a vůbec ho svým soupeřům nepůjčují, ti jsou nuceni hrát pod ustavičným tlakem ze strany domácího celku.

87
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: dnes dohrál Hofer, kterého nahradí Alexandr Marxer.

87
    Ukrajinci stále obléhají velké vápno Lichtenštejnska, jeho obráncům se nedaří uklidnit hru.

86
    Domácí si nedokázal přesně přihrát a míč skončil v zámezí, ten zpět do hry vhodí Hofer.

84
    Opět v akci Jusof! Který zakončoval v těsné blízkosti brankáře Lo Russa, ale nedokázal jej obstřelit!

83
    Ke střeleckému pokusu se odhodlal Jusov, ale bránu Lo Russa netrefil.

82
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: Constantin Marxer nahradí Wolfingera.

79
    Střídání v týmu Ukrajina: hřiště opustil Memešev, nahradil ho Ryžuk.

78
    Mjakuško pronikl do pokutového území a zakončil v něm, jeho pokus bšak zblokovala obrana hostů.