Estonsko – Slovinsko 1:7 (kon.) | Lucembursko – Skotsko 0:3 (kon.) | Bosna – Maďarsko 1:4 (kon.)
Ukrajina – Lichtenštejnsko 3:0 (kon.) | Švýcarsko – Lotyšsko 7:1 (kon.) | Nizozemsko – Slovensko 0:1 (kon.)
Francie – Island 1:1 (kon.)
Francie
1:1 (0:0)
Island
Pondělí 08.09.2014, 21:00 • Stade de l'Abbé-Deschamps, Auxerre • Kvalifikace ME U21
    Vítězové skupiny č. 10 dnes remizovali 1:1 s Islandem.

Statistiky

Střely – 19:5

Střely na branku – 9:1

Rohové kopy – 11:1

Ofsajdy – 4:1

Fauly – 12:13 (22:56:18)

Dnešní zápas je u konce, oba týmy si tedy body rozdělily. Francie ve druhé půli tlačila a v 63. minutě Sanogo konečně dostal míč do sítě. Hosté se ale nevzdali a deset minut před koncem základní hrací doby srovnal na 1:1 Emilsson. Závěrečný tlak už Francii k ničemu nebyl, to ale domácím nemusí vadit, jelikož už před dnešním duelem bylo jasné, že do baráže postoupí. Island musí čekat na výsledky zítřejších utkání a doufat, že se vejde mezi čtyři nejlepší týmy z druhých míst.

90+4

90+3
    Francie měla k dispozici rohový kop, Island se ale ubránil.

90+2
    Střídání v týmu Francie: Odešel Thauvin, nahradil ho Amavi.

90+2
    Francouzi jsou s míčem na útočné polovině, nemohou ale dostat balon do pokutového území.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

89
    Zmatky v pokutovém území Islandu skončily útočným faulem Sanoga. Hosté rozehrávají.

88
    Brankář Runarsson hledal dlouhým nákopem na útočné polovině spoluhráče, což se mu podařilo, a tak mohou hrát hosté.

87
    Domácí kombinují s balonem na útočné polovině.

86
    Střídání v týmu Francie: Odešel právě Paul-Georges Ntep De Madiba, nahradil ho útočník Jean-Christophe Bahebeck.

85
    O. Ómarsson zastavil výborným čistým skluzem De Madibu a tím i útočnou akci Francie.

84
    Island se pokusil zaútočit po pravé straně, obrana Francie si ale poradila.

83
    Domácí se snaží dopovědět na inkasovanou branku, zatím se jim to ale moc nedaří.
    Kristjan Gauti EMILSSON - 1:1

80
    Island právě vstřelil branku!
    Tak to je šok! Hostům se podařilo vyrovnat. Thórarinsson poslal míč do ohně, brankář vyběhl, na balon ale nedosáhl a KRISTJAN GAUTI EMILSSON poslal hlavou míč do sítě.