Sparta – Slovácko 5:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Příbram – Liberec 4:2 (kon.)
Ostrava – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Jablonec – Plzeň 2:0 (kon.)
Táborsko – Třinec 3:0 (kon.) | Brno – Slavia 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Dukla Praha 5:2 (kon.)
Teplice – Znojmo 7:0 (kon.)
FK Příbram
4:2 (2:2)
FC Slovan Liberec
Čtvrtek 11.09.2014, 13:00 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga

Rozhodčí Jílek končí zápas se Šťastným koncem pro domácí. Příbram si zasloužila vítězství za předvedený výkon ve drhém poločase. Hráč Utkání je Filip Řezáč (1.FK Příbram). Ani tentokrát rozhodčí nenastavil minutu navíc. (15:01:34)

90
    Konec utkání.

89
    Hosté nakopávají dlouhé balóny a pokouší se marně vyrovnat.

88
    Vrabec přihrál Jankuovi, který se dopustil útočného faulu.

87
    Krameš vybojoval aut v těsné blízkosti branky.

87
    Roh rozehrává Sandr a hostující Janku odkopává míč do autu.

87
    Michalec rozehrává přímý kop, který hosté odvrací na roh.

86
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Kilián, přichází Bouček.

85
    Další šance domácích, kdy po rozehrávce Řezáče s Ježdíkem zakončuje střelou Šindelář. Zoul je připraven a chytá.

83
    Další šance domácích, Kiliánův průnik likviduje výborný Zoul.

82
    Hlinkovu šanci likviduje Zoul.

81
    Tregler dlouhým centrem posílá dlouhým centrem domácí do protiútoku.

80
    Ideální střelu Barace chytá Štěpanovský.

79
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Frimmel, přichází Ambrož.