Sparta – Slovácko 5:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Příbram – Liberec 4:2 (kon.)
Ostrava – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Jablonec – Plzeň 2:0 (kon.)
Táborsko – Třinec 3:0 (kon.) | Brno – Slavia 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Dukla Praha 5:2 (kon.)
Teplice – Znojmo 7:0 (kon.)
FK Jablonec
2:0 (2:0)
FC Viktoria Plzeň
Čtvrtek 11.09.2014, 14:00Juniorská liga

Skončilo nám další utkání v rámci juniorské ligy, kde domácí Baumit Jablonec přivítal Viktorii Plzeň. Domácí se dostali v prvním poločase po brankách Bredy a Geberta do dvougólového vedení. Jelikož jsme ve druhém poločase neviděli žádnou branku, je tedy jasné, že Baumit dnes vítězí 2:0. (15:55:57)