Kladno – HC Litvínov 5:4 (1:0 po s.n.) | HC Plzeň – Chomutov 4:3 (1:0 po s.n.) | Vítkovice – Jihlava 2:1 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 4:5 (kon.) | Pardubice – Zlín 5:2 (kon.) | Třinec – Č. Budějovice 6:3 (kon.)
Slavia – Liberec 2:3 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
Berani Zlín
Pátek 12.09.2014, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

Ode mne je to vše, budu se těšit u dalších zápasů z hokejové extraligy juniorů zase někdy příště, na shledanou! (20:01:42)

Je konec! Pardubice v dnešním utkání vítězí 5:2!

60:00

59:40
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A je rozhodnuto! Do prázdné brány se trefil dvacet vteřin před koncem zápasu MARTIN KRAJŇÁK. Asistence: Michal Procházka, Daniel Voženílek

59:21
    Kysela netrefuje prázdnou bránu Zlína!

58:49
    Zlín nadále kombinuje v pásmu soupeře.

58:37
    Pardubice musely po velkém tlaku Zlína vyhodit na zakázané uvolnění.

58:08
    Matulovu střelu vyrazil Vejmelka pravým betonem.

57:50
    Zlín hraje v šesti hráčích v poli!

57:42
    Stuchlík trefil svou střelou shluk hráčů před bránou Pardubic a kotouč skončil v ochranné síti.

57:26
    Pardubice vyhazují na zakázané uvolnění.

57:17
    Vejmelka vyráží další zlínský pokus hokejkou.

56:54
    Oddechový čas pro hosty.

56:54
    Jakub Kužílek (ZLN) vyloučen na dvě minuty za podražení.

56:54
    Daniel Voženílek (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení.

55:40
    Zlín je velice aktivní a snaží se o vyrovnání.

55:29
    Další zlínskou akci likviduje Vejmelka.

55:01
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín snižuje na rozdíl dvou branek! K odraženému kotouči se dostal v předbrankovém prostoru MARTIN HANIČINEC a dopravil ho do odkryté brány. Bez asistence

54:34
    Chvojkovu střelu vyrazil Haloda hokejkou.

53:29
    Odražený kotouč končí v ochranné síti.

53:08
    Váchovo nahození končí v lapačce Karla Vejmelky.

52:38
    Bažantova střela prosvištěla kolem pravé tyče zlínské brány.

52:11
    Pardubice zastaveny čárovým sudím, jenž viděl ofsajd.

51:34
    Zlínští vyhazují na zakázané uvolnění.

51:17
    Pardubice jsou ve třetím dějství velice aktivní, ale Haloda zatím v této dvacetiminutovce neinkasoval.

51:05
    Stuchlík to zkusil od modré čáry, ale s touto střelou neměl Vejmelka nejmenší problém.

50:44
    Velčovského střela končí pouze v lapačce domácího brankáře.

50:11
    Galuškovu střelu zblokoval bránící hráč Pardubic.

49:45
    Brankář Zlína úspěšný proti pardubickému pokusu od levého mantinelu.

48:50
    K vidění je ta část zápasu, kdy jsou brankáři téměř bez práce.

47:39
    Procházka prošel přes první bránícího hráče, poté volil střelu, kterou vyrazil Haloda vyrážečkou.

47:13
    Zlín kombinuje v pásmu domácích, ale nestřílí.

46:35
    Matulovu střelu z mezikruží vyrazil levým betonem Karel Vejmelka.

45:29
    Domácí kotouč vyhazují pouze k hostujícímu brankáři.

44:40
    Domácí obrana se zmocňuje nahozeného kotouče hostů a rozehrává další akci.

43:53
    Kyselova střela z levého kruhu pro vhazování končí pouze ve výstroji zlínského brankáře.

43:17

42:22
    Kysela trefil svou střelou pouze prvního blokujícího hráče.

41:52
    Pardubice se po nepřesné nahrávce samy vyhnaly z pásma.

41:34
    Michal Petira si vybruslil mezi kruhy pro vhazování, ale trefil pouze připraveného zlínského gólmana.

41:17
    Adam Hořanský (ZLN) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

41:11
    Do další šance se dostal znovu Voženílek, ale trefil pouze připravenou lapačku Halody.

40:41
    Petirovu střelu od modré zblokoval bránící Žabčík.

40:17
    Jakub Kužílek (ZLN) vyloučen na dvě minuty za hákování.

40:14
    Haloda předvedl perfektní poziční zákrok proti forhendovému blafáku Voženílka.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli celkem čtyři branky, z čehož tři padly do sítě Zlína a jednu lovil ze své brány domácí brankář.

40:00

39:52
    Ofsajd Pardubic.

38:40
    Domácí opět odskakují na rozdíl tří branek. KAREL NEDBAL se dostal po nahrávce od Panny do samostatného úniku, ve kterém se rozhodl pro střelu pod lapačku Halody a poslal Pardubice znovu do tříbrankového vedení. Asistence: Ondřej Panna

38:02
    Zlínská obrana zastavila rodící se akci domácích.

37:15
    Zlín kombinuje v pásmu soupeře a aktivně ohrožuje bránu Pardubic.

36:36
    Krajňákova střela z mezikruží prosvištěla kolem levé tyče hostující brány.

36:22

36:05
    Kobylík střílel od modré čáry zápěstím, s čímž si bez problémů poradil Vejmelka.

35:22
    Galuškovu střelu z pravé strany vyrazil Vejmelka ramenem.

34:56
    Pardubice se usadily v pásmu soupeře.

34:15
    Panna unikl hostujícím obráncům, ale Halodu překonat nedokázal.

33:05
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek! Zlín dlouho tlačil Pardubice v obranném pásmu a Dalajkovu střelu dorazil do téměř odkryté brány DOMINIK MATULA. Asistence: Patrik Dalajka

32:46
    Matulovu střelu od modré tečoval jeden ze clonících hráčů, ale Vejmelka byl úspěšný.

31:29
    Domácí obránci se obětavě vrhají do střel a přihrávek.

31:03
    Pardubičtí vyhazují po vyhraném buly až k Halodovi.

30:49
    Martin Krajňák (PCE) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

30:09
    Ponechána výhoda, brankář Zlína je na střídačce a hosté hrají v šesti hráčích v poli.

29:45
    Tentokrát pro změnu kombinovali v pásmu soupeře hráči Pardubic, ale nedostali se ke střele,

29:09
    Domácí brankář schovává Macharáčkovu střelu v lapačce.

28:54
    Zlín se usadil v pásmu domácího celku a aktivně ohrožuje Vejmelku.

27:59

27:54
    Střela Lumíra Galušky trefila pouze blokujícího hráče Pardubic.

27:04
    Vejmelka úspěšný proti dalšímu zlínskému pokusu, Pardubice puk okamžitě vyhazují.

26:15
    Žabčíkovu střelu zblokoval jeden z bránících hráčů a kotouč letěl až do pásma Zlína.

25:59
    Martin Vyskočil (PCE) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

25:45
    A je to o tři branky! Lukáš Vácha našel pohlednou přihrávkou na modré čáře volného RADKA VELINSKÉHO, který střelou příklepem rozvlnil síť zlínské brány. Asistence: Lukáš Vácha

25:34

24:40
    Zlín se uvolňuje výhozem přes všechny čáry.

23:55
    Voženílkova střela od modré trefila pouze levé rameno zlínského brankáře.

23:41
    První přesilovkovou střelu Pardubic schovává ve své výstroji Haloda.

23:34
    Patrik Dalajka (ZLN) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

23:30
    Matulova střela pouze vyprášila betony Karla Vejmelky.

22:50
    Luboš Adam schoval svou střelu za hostujícího obránce a kotouč orazítkoval levou tyč zlínské brány!

22:26
    Pardubice nadále kombinují v pásmu soupeře.

21:27
    Pardubice využívají i druhou přesilovou hru! Krajňák našel na modré čáře připraveného MICHALA PETIRU, který se trefil střelou švihem velice přesně. Asistence: Martin Krajňák

20:31
    Zbyněk Žabčík (ZLN) vyloučen na dvě minuty za podražení.

20:19
    V úvodu druhé třetiny to zkusil Adam Hořanský, jehož střelu vyrazil Vejmelka ramenem.

20:01

První třetina je za námi, Pardubice vedou zásluhou Voženílka 1:0.

20:00

19:27
    Další hostující pokud končí v lapačce Vejmelky.

18:40
    Zlín to zkusil střelou od modré čáry, ale střela byla zblokovaná bránícím hráčem.

18:00
    Pardubičtí aktivně napadají a Zlín má problémy s rozehrávkou.

17:10
    Krajňák zkoušel proti hostujícímu hráči stahovačky, ale nevyšla mu podle jeho představ.

16:47
    Tentokrát byli zlínští zastaveni čárovým sudím, který viděl ofsajd.

16:07
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

15:10
    Nedbalova střela byla spíše taková propagační a Haloda s ní neměl žádný problém.

13:28
    Zlín se snaží o vyrovnání, ale proti je domácí Vejmelka.

12:59
    Zlínský pokus od modré čáry vyrazil Vejmelka vyrážečkou.

11:50
    Velinského střela z otočky se otřela o hůl bránícího hráče a minula bránu.

11:11
    Chvojka vypíchl nepřesnou rozehrávku hostů, ale bylo vidět, že již potřebuje střídat a obráncům nedokázal ujet.

10:18
    Pronikajícího Hlaváčka zastavil tvrdým hitem jeden ze zlínských obránců.

09:51
    Další akce Zlína končí u brankáře Vejmelky.

09:16
    Pěknou kombinaci na jeden dotek zakončoval Velčovský, ale trestuhodně minul!

08:30
    Po krásné kombinaci se dostal ke střele Radovan Chvojka, ale Haloda mu stihl včas snížit střelecký úhel a střelu vyrazil.

07:49
    Pardubičtí mají zatím ze zápasu mnohem více, Zlínu se nedaří dostat do dobré příležitosti.

07:18
    Do dobré příležitosti se dostal Ondřej Panna, jehož střelu vyrazil bez potíží zlínský brankář.

06:20
    Michal Hlaváč se dostal do samostatného úniku, mířil mezi nohy Vejmelky, ale pardubický brankář je stihl včas srazit k sobě.

05:56

05:20
    Další střela domácího celku končí u brankáře Halody.

04:33
    Pardubice využívají přesilovou hru! Po velkém tlaku se dostal ke střele pardubický sniper DANIEL VOŽENÍLEK a nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci zasáhnout. Asistence: Denis Kusý, Michal Procházka

04:23
    Michal Petira pálil od modré zápěstím, ale hostující brankář se nenechal rozhodit.

04:06
    Pardubice kombinují v pásmu soupeře.

03:56
    Michal Hlaváč (ZLN) vyloučen na dvě minuty za podražení.

03:40
    První pardubická přesilovková akce skončila pouze u obrany Zlína, která puk okamžitě vyhazuje přes všechny čáry.

03:20
    Martin Haničinec (ZLN) vyloučen na dvě minuty za podražení.

02:31
    Zatím oba týmy spíše nahazují kotouče a gólmani nemusí skoro zasahovat.

01:21
    Po souboji u mantinelu vyhodili hráči Zlína kotouč do pásma soupeře, díky čemuž mohou Pardubice rozehrát novou akci.

00:29
    Pronikajícího Matulu zastavila ještě před brankářem Pardubic východočeská obrana.

00:01

Veškeré dotazy, připomínky či názory k zápasu směřujte na Twitter @BobNovotny.

Poslední zápas PSG Zlín:

8.9.2014 – Zlín 2:1 Olomouc
    V sedmém kole přivítali zlínští na svém ledě Olomouc a dokázali urvat vítězství 2:1. Gólový účet otevřel v čase 1:47 dvacetiletý útočník Pavel Sedláček. Olomoučtí hokejisté se ale nenechali zaskočit a ještě před koncem první dvacetiminutovky dokázali zásluhou Šimona Betáka vyrovnat. Třetí a zároveň vítěznou branku utkání vstřelil ve druhé třetině v čase 25:23 Richard Kobylík. Třetí dějství nám již nepřineslo žádný gól, díky čemuž si Zlín připsal do tabulky další tři body.

Poslední zápas HC ČSOB Pojišťovna Pardubice:

8.9.2014 – Brno 0:2 Pardubice
    V sedmém kole se pardubičtí junioři vydali na led Komety Brno, kde dokázali zvítězit a domácím navíc nedali možnost ani jednou skórovat. První branka padla do sítě Komety hned po jedné minutě a třiapadesáti vteřinách hry, když se trefil Radek Velinský. Ve druhé třetině nebyl k vidění žádný gól, ale rozhodčí se rozhodně nenudili, jelikož během této dvacetiminutovky rozdali celkem čtrnáct trestných minut. Ve třetím dějství se trefil třináct vteřin před sirénou Daniel Voženílek, čímž potvrdil výhru pardubického týmu.

Oba týmy mají o co hrát!

Předpokládá se, že půjde o velice atraktivní zápas, jelikož se utkají druhý a třetí tým tabulky. Východočeští junioři dokázali odejít ze sedmi zápasů třikrát vítězně, dvakrát si odváželi dva body po výhře v prodloužení, jednou v nastaveném čase prohráli a jednou šli z ledu bez bodu, což jim zaručuje se čtrnácti body třetí příčku. Zlín je na tom o něco lépe, jelikož dokázal ve stejném počtu zápasů vyhrát čtyřikrát, dvakrát zvítězil v prodloužení a jednou prohrál. Po součtu bodů nám vyjde číslo šestnáct a druhá pozice v tabulce.

Příjemný podvečer, vítejte u dnešního utkání osmého kola hokejové extraligy juniorů, ve kterém se střetnou domácí HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a hostující PSG Zlín.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Robert Novotný

Branky a nahrávky: 5. Voženílek (Kusý, Procházka), 22. Petira (Krajňák), 26. Velinský (Vácha), 39. Nedbal (Panna, Vála), 60. Krajňák (Procházka, Voženílek) – 34. Matula (Dalajka), 56. Haničinec

HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Husár) – Petira, Vácha, Franc, Bažant, Adam, Nedbal, Vála – Procházka, Chvojka, Vyskočil – Velinský, Bohuněk, Kusý – Hlaváček, Voženílek, Pipek – Kysela, Krajňák, Panna
    Berani Zlín: Haloda (Čáp) – Řezáč, Macharáček, Kužílek, Velčovský, Žabčík, Kobylík, Stuchlík, Procházka – Hořanský, Hlaváč, Haničinec – Dalajka, Zaremba, Karola – Pavlůsek, Vyoral, Stránský – Galuška, Matula, Hladiš