Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Trnava – Topoľčany 3:4 (0:1 po s.n.) | Michalovce – Lipt. Mikuláš 3:4 (1:2 po s.n.)
SR 18 – Prešov 1:4 (kon.) | Bardejov – Detva 5:2 (kon.)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
PHK Prešov
sk Pátek 12.09.2014, 17:00 • Enel aréna • 1. liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť pri dnešnom prenose. Z Enel arény sa prihlásime v nedeľu, kde sa opäť predstavia reprezentanti do 18 rokov.

Tentoraz si sily zmerajú sily s MHK 32 Liptovský Mikuláš. Bude to teda duel dvoch "domácich" celkov. (19:05:48)

Je dobojované, v Liptovskom Mikuláši, kde má svoj domovský stan reprezentačný výber do 18 rokov, uspeli po výsledku 1:4 hostia z Prešova, ktorí zdolali mladíkov z reprezentácie aj druhýkrát v tomto týždni.

Hostia v úvodnej tretine bleskovo využili dve početné výhody a už v 5. minúte viedli dvojgólovým rozdielom. V druhej časti hry zvýšili už na 0:3, domáci znížili v presilovke v 28. minúte po góle Hatalu.

Prešov svoj zaslúžený plný bodový zisk spečatil v 56. minúte po góle Ferenca.

60:00

59:45
    Puk končí v lapačke gólmana Prešova po pokuse Valenta.

59:30
    Hostia z Prešova sa už môžu pomaly tešiť z výhry.

59:00
    Minúta zostáva do konca tretej tretiny.

58:54
    Oško vybojoval pásmo, no Prešov vzápätí vyhadzuje puk.

58:37
    Prešov hrá s piatimi hráčmi, oslabenie užil bez ujmy.

57:43
    Hostia vyhadzujú v oslabení puk cez všetky čiary.

56:36
    Na trestnú lavicu sa nebezpečnú hru vysokou hokejkou odišiel strelec štvrtého gólu Ferenc.

56:35
    Valent bol pri svojej útočnej snahe faulovaný.

55:08
    Prešov zvyšuje vedenie. MARKO FERENC pred brankárom domácich nezaváhal a zvyšuje vedenie svojho celku.

54:11
    Bodákova pekná strela triafa len brankára.

53:50
    Prešovčania sú už na ľade štyria.

53:18
    Za sekanie inkasuje trest Chovan.

53:17
    Hecl vystrelil, aj napriek tomu, že pri nájazde faulovaný.

53:09
    Vylúčenie aj na domácej strane. Dve minúty za nedovolené bránenie inkasuje Struška.