Řisuty – Pelhřimov 7:5 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 5:2 (kon.) | Klatovy – Klášterec nO 2:3 (kon.)
Bílina – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Děčín – Tábor 3:4 (0:1 po s.n.) | Jindř. Hradec – Vrchlabí 1:2 (1:2 po s.n.)
Jablonec n/N – Nymburk 4:5 (kon.) | Trutnov – Kobra 2:6 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 13.09.2014, 17:07 • ZS Kolín • 2. liga skupina Západ

Jsme u konce prvního kola! V zápase SC Kolín- SKLH Žďár nad Sázavou, zvítězili domácí 5:2! V poslední třetině ještě snížil skóre ukázkovou šibenicí Aleš Padělek a do prázdné branky přes celé hřiště poslal kotouč Jan Veselý, který si tak může připsat svůj první gól za Kolín. Kolín tímto získává první tři body. Nejlepšími hráči tohoto utkání byli vyhlášeny Pavel Šifta a Aleš Padělek – gratuluji! Z dnešního online přenosu to je ode mě vše a těším se příště, na počtenou! (19:07:24)

60:00

59:02
    Kozlové právě vstřelili branku!

Tak a tímto už je definitivně vymalováno. Do prázdné branky přes celé hřiště kotouč do Slámovy branky vstřelil JAN VESELÝ a zvýšil skóre Kozlů na 5:2!
    Bez asistence.

58:53
    Plameny to zkouší v 6 bez brankaře!

57:02
    Plameny dráždí Kozly u Sejpala a vytvořily si menší tlak.

56:24
    Zakázané uvolnění Kolína.

56:10
    Jan Veselý chtěl dostat kotouč do branky z poza branky, ale neúspěšně. Sláma mu nedal šanci volného prostoru.

55:47
    Valáškova rána skončila těsně vedle branky!

55:33

55:01
    Už jsou zpět a mají půl minuty na to proměnit svou přesilovku.

54:28
    Domácím se nedaří dostat se zpět do pásma ke Slámovi.

54:04
    Hosté se vysvobozují vyhozením kotouče na druhou stranu hřiště.

53:33
    Josef Malý zahájil útok a ve středním pásmu přihrál Valáškovi, který měl pokračovat, v tom mu zabránil Michal Kaňka (ZNS), který ho podrazil a odpyká si za to 2 minuty! Pro Kozly začíná přesilová hra.

52:02

51:58
    Kozlové kotouč vybojovali a opět v oslabení ujeli 2 na jednoho. Nakonec se kotouč dostavil na hůl Valáška, který chtěl kotouč poslat podél pravé tyčky Slámovy branky. Ale tam byl už Sláma připraven.

51:02
    Stále se pokračuje ve třetině u Sejpala.

50:19
    Staňkova rána byla namířená na branku Sejpala. Ten ji neměl pod kontrolou nakonec pomocí Pácala kotouč podržel.

50:02
    Kozlové jdou do 4! Vyloučen Lukáš Skokan na 2 minuty za držení protihráče. Vylepší si hosté skóre?

49:49
    Jakoby se oba týmy proměnili a momentálně tím lepším jsou na ledě Plameny.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 8. Malý (Pýcha), 28. Zumr (Malý, Skokan), 29. Jankovský (Frolík, Šafránek), 33. Šifta (Malý), 60. Veselý – 34. Padělek (Kunstmüller, Staněk), 50. Padělek (Smejkal)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Hanzl, Pácal, Pýcha, Skokan "A", Muláček, Barták, Fiala – Frolík, Šafránek "A", Jankovský- Malý "C", Valášek, Šifta – Veselý, Zumr, Ježek, – (Semirád, Hlavatý)
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vlach) – Staněk "A", Vítek, Pleva "A", Jícha, Smejkal, Kolda, Doležal, Padělek, Kunstmüller, Plachý "C", Man, Dítě, Kaňka, Kotlík, Vítek, Říha, Zídek, Gregar

Rozhodčí: Luczków – Špringl ml., Marek