Třinec – Olomouc | 6:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 0:0 (odl.) | | | K. Vary – Vítkovice | 3:4 (kon.) |
Slavia – Liberec | 3:2 (kon.) | | | Plzeň – Litvínov | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 3:4 (kon.) |
Mountfield HK – Sparta | 3:1 (kon.) |
Ústí n/L – Kladno | 1:6 (kon.) | | | Prostějov – Třebíč | 2:4 (kon.) | | | Motor ČB – Havlíčkův Brod | 3:1 (kon.) |
Chabarovsk – Ufa | 0:2 (kon.) | | | Minsk – CSKA Moskva | 3:2 (kon.) | | | HC Slovan – N.Novgorod | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Záhřeb – Čerepovec | 5:2 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 1:3 (kon.) |
Tým M. Straky – Tým J. Špačka | 5:5 (kon.) |
Poruba 2011 – Vsetín | 3:1 (kon.) | | | Třinec – Olomouc | 7:5 (kon.) | | | PZ Kladno – HC Plzeň | 2:4 (kon.) |
Jihlava – Hr. Králové | 0:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Liberec | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Chomutov – K. Vary | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Kolín – Pardubice | 5:4 (kon.) | | | Havířov – Warriors Brno | 3:1 (kon.) |
Nitra – Piešťany | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Košice – Martin | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Banská Bystrica – Trenčín | 0:0 (odl.) |
Skalica – Zvolen | 2:4 (kon.) | | | Poprad – Žilina | 5:1 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – SR 18 | 6:3 (kon.) | | | Senica – Trnava | 0:5 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Prievidza | 2:3 (kon.) |
Detva – Pov. Bystrica | 4:0 (kon.) | | | Prešov – Bardejov | 0:2 (kon.) | | | Topoľčany – Michalovce | 7:1 (kon.) |
Příbram – Vlašim | 2:4 (kon.) | | | Slaný – V.Popovice | 7:5 (kon.) |
Ústí n/L – Děčín | 5:1 (kon.) |
Innsbruck – Znojmo | 0:3 (kon.) |
konec
Amur Chabarovsk
0:2
(0:0, 0:1, 0:1)
Salavat Julajev Ufa
Libor Kucza
Branky a nahrávky:
38. Tolpeko (Hartikainen, Makarov), 43. Gluchov (Heikkinen, Slepyšev)
Rozhodčí: Dějev, Ravodin – Matjuša, Petrov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Amur Chabarovsk:
Borisov (Bolšakov) – Ježov, Kurbatov, Dekalo, Taimi, Pererjagin, Safronov, Těreščenko, Těrjajev – Niinimaki, Fisenko, Špirko, Baškirov, Tarasov, Miklík, Lugin, Junkov, Litovčenko, Haščák, Kacuba, Železnov
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Koval) – Zubarev, Kolcov, Višněvskij, Bodrov, Kutuzov, Heikkinen, Lekomcev – Makarov, Stěpanov, Pihlström, Sjomin, Tolpeko, Kajgorodov, Gluchov, Slepyšev, Hartikainen, Pankov, Skačkov, Skorochodov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Koval) – Zubarev, Kolcov, Višněvskij, Bodrov, Kutuzov, Heikkinen, Lekomcev – Makarov, Stěpanov, Pihlström, Sjomin, Tolpeko, Kajgorodov, Gluchov, Slepyšev, Hartikainen, Pankov, Skačkov, Skorochodov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Dějev, Ravodin – Matjuša, Petrov
Diváci:
Marcel Haščák (CHA) 0 + 0, čas na ledě: 15:36, 4 střely
Michel Miklík (CHA) 0 + 0, čas na ledě: 14:16, 3 střely
Rastislav Špirko (CHA) 0 + 0, čas na ledě: 17:31, 1 střela
Žádný český zástupce do utkání nezasáhl. (10:27:36)
Střely na branku: 36:40