Třinec – Olomouc 6:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 0:0 (odl.) | K. Vary – Vítkovice 3:4 (kon.)
Slavia – Liberec 3:2 (kon.) | Plzeň – Litvínov 2:3 (1:2 po s.n.) | Mladá Boleslav – Pardubice 3:4 (kon.)

59:41
    Vyloučeni hráči obou týmů za hrubost. Na hostující straně je to Jiří Gula a na domácí Matěj Beran.

58:06
    Tomáš Sýkora je nyní vyloučen za podražení a Litvínov tak má velkou šanci na vyrovnání v podobě přesilové hry!

53:22
    Faulu se nyní dopustil i hostující hráč a Litvínovu tak končí přesilovka. Vyloučen je Peter Jánský za sekání.

53:03
    K velké nevoli domácích fanoušků přichází i vyloučení. Dvě minuty obdržel Jakub Lev za faul loktem.

43:25
    Přesilovka pro Litvínov. Jakub Lev inkasuje dvě minuty ze sekání.

36:40
    Další faul Litvínova. Michal Trávníček inkasuje 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

30:44
    Na dvě minuty je vyloučen obránce Zbyněk Sklenička. Prohřeškem bylo podražení.

28:21
    Další přesilovka pro Plzeň. V útočném pásmu se podražením provinil Peter Jánský.

25:40
    Za nedovolené bránění je vyloučen Rostislav Martynek.

21:48
    Za podražení je nyní vyloučen domácí obránce Branislav Kubka.

15:11
    Chaloupka držel u mantinelu Jakuba Lva a bude vyloučen na dvě minuty.

08:40
    Lukeš hákoval Pletku a bude vyloučen na dvě minuty. První přesilovku si zahraje také domácí tým.
    Dvořákův nepříjemný krosček

04:49
    Útočného faulu se nyní dopustil Michal Dvořák. Inkasuje dvě minuty za krosček. Litvínov má tak k dispozici první přesilovku.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 14. Kubalík (Michel, Machovský), 33. Mozík (Pletka, Balej) – 27. Ručinský (Hanzl), 59. Lukeš (Ručinský), rozh. náj. Hanzl