Třinec – Olomouc 6:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 0:0 (odl.) | K. Vary – Vítkovice 3:4 (kon.)
Slavia – Liberec 3:2 (kon.) | Plzeň – Litvínov 2:3 (1:2 po s.n.) | Mladá Boleslav – Pardubice 3:4 (kon.)
Videopřenos

S přáním hezkého večera se tedy s Vámi loučím už takto brzo. Budu se těšit u dalších zápasů Komety a snad i při náhradním termínu této reprízy loňského finále. (18:32:42)

Je rozhodnuto. Místo druhého kola extraligy se půjde domů. Protože v Brně dnes nejsou dobré podmínky, zápas byl ukončen. O tom, jestli se bude utkání dohrávat či bude úplně nahrazeno apod. rozhodne vyšší orgán. Jak to dopadne se dozvíte na webových stránkách www.hc-kometa.cz.

13:03
    Na ledě už je znovu mlha. Jedna půlka hřiště se zdá být v pořádku, ale ta druhá nikoli. Kapitáni obou týmů teď konzultují s rozhodčími, jak to vyřeší.

12:42
    Další povedená střela hostí, jejím autorem byl tentokrát Žižka. Po závaru před brankou se ale Kometě povedlo osvobodit.

11:52
    Ze začátku se hostům v přesilovce příliš nevedlo, ale tentokrát si připravili dobrou pozici. Zatím je však úspěšnější brněnský brankář. Zlínští jsou ale i nadále u puku.

11:02
    Jakub Svoboda je vyloučený za vysokou hůl. Tohle rozhodnutí rozhodčího nesou fanoušci hodně nelibě, ale co zmůžou. První přesilovku v zápase si zahrají také berani.

10:18
    Na druhé straně se k odraženému puku dostal Holík, před nímž byla poloodkrytá branka. Marek Čiliak se však rychle zorientoval a jeho dorážku chytil.

09:47
    Káňa hledal před brankou hokejku Vojtěcha Němce, ale tomu krok či dva chyběl. Kašík hru posunul do rohu.

09:18
    Kometa začala hodně aktivně a Zlín vyhazuje přes všechny čáry.

08:56
    Hráči jsou opět na ledě a po cca 25 minutách se znovu začne. Snad se dnešní utkání bude moct dohrát.

Tak nakonec se nebude jednat pouze o krátkou komerční přestávku. Rozhodčí se po domluvě rozhodli, že hráče pošlou do kabin a utkání bude pokračovat až po technických úpravách. Časově zatím blíže nespecifikováno.

08:56
    Tomáš Vondráček se hezky uvolnil z rohu kluziště a ještě si zvládl vybruslit na vrchol kruhu, odkud prověřil Kašíka. Ten ramenem vyráží až do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka, po níž se bude vhazovat před zlínským brankářem.

08:04
    Zohorna se nyní krásně proháčkoval mezi třemi protihráči, ale ten čtvrtý už byl nad jeho síly. Zlín se však osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění. Krásná akce brněnského útočníka.

07:35
    Kometě se podařilo získat útočné pásmo až dvě vteřiny před vypršením Marušákova trestu. Hraje se 5/5.