Perm – Ural 2:1 (kon.) | Groznyj – Kubaň Krasnodar 0:0 (kon.)
FK Amkar Perm
2:1 (2:1)
FK Ural
Pondělí 15.09.2014, 15:00 • Stadion Zvezda, Perm. Kapacita: 19,500 diváků. • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:56:05)

Dnešní uralské derby končí vítězstvím domácího Amkaru Perm, který díky brankám Dzachova a Peeva vítězí nad FK Ural 2:1. Vše podstatné se událo hlavně v prvním poločase, v tom druhém to již nebyl tak pohledný a strhující fotbal. Hlavně ze strany hostů, kteří měli velké problémy s tím, udržet míč na svých kopačkách. Taktika nakopávaných míčů fotbalistů FK Ural dnes body nepřinesla.

90+4

Zákroky brankáře FK Amkar Perm Geruse – 2.

Zákroky brankáře FK Ural Zabolotného – 5.

90+4
    Edgar Manučarjan rozehrál volný kop, byl to pokus o signál, ale Lungu to totálně nezvládl, zápas končí!

90+3
    Po faulu Solomatina mají hosté možná poslední šanci jak ohrozit branku Amkaru, volný kop z pravé strany.

90+2
    Gerus stahuje ze vzduchu centr Danceva z levé strany.

90+1
    Sudí Lapočkin nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby, hosté kombinují před pokutovým územím Amkaru.
    Skvělý zákrok Zabolotného (Ural)

89
    A mohlo být rozhodnuto! Zabolotnyj nyní vychytal Igora Kirejeva, který se po centru Solomatina, z levé strany, dostal do zakončení, ale tváří v tvář hostujícímu gólmanovi neuspěl!

88
    Fanouškům Amkaru nyní doslova zatrnulo po souboji Balanoviče a Danceva v pokutovém území Permu, sudí Lapočkin však neposoudil celý incident jako nedovolený a pokutový kop neodpískal.

87
    Na druhé straně autové vhazování pro Ural, z levé strany. Následuje centr Danceva a střela Fidlera, vysoko nad branku.

86
    Kirijev rozehrál rohový kop z levé strany, obrana Uralu však odvrací míč do bezpečí.

85
    Z protiútoku se ke střele dostává Kirejev, který ale v pokutovém území Uralu padá, faul to není, ale je to alespoň rohový kop pro domácí.

84
    Další zbytečně odevzdaný míč v podání fotbalistů Uralu, nepřesný nákop.

82
    Gognijev drží míč u pokutového území, vzápětí ale Lungu nedokázal přesně přihrát a míč směřuje mimo hřiště, aut pro Amkar.

80
    Posledních deset minut dnešního uralského derby, Amkar stále hájí těsný náskok, povede se hostům alespoň vyrovnat?

79
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Branko Jovičić, přichází Martin Jakubko.