Chabarovsk – Ufa 2:3 (kon.) | Novokuzněck – Omsk 2:1 (po pr.) | Novosibirsk – Barys 4:1 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 2:6 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Jokerit 1:2 (po pr.) | Jaroslavl – Kazaň 2:3 (2:1 po s.n.)
Toljatti – Riga 3:2 (po pr.) | Soči – Jekatěrinburg 6:3 (kon.) | Viťaz – Magnitogorsk 1:4 (kon.)

Roman Červenka (Perohrad), 1+2, 3 střely, 4 TM
    Alexander Salák (Petrohrad), 60 minut, 2 obdržené branky, chyceno trestné střílení (17:21:02)

Je dobojováno. Třetí třetina nám žádnou branku nepřinesla a tak vítězí hostující SKA. První perioda rozhodla o dnešním vítězi, když Petrohrad se trefil přesně za záda Fokina čyřikrát, kdežto domácí vyšli na prázdno. Ve druhé a třetí třetině byl Čeljabinsk minimálně vyrovnaným soupeřem Petrohradu. Ovšem dva vstřelené góly na zvrat utkání nestačili. S konstatováním, že na domácím ledě prohrává Čeljabinsk s Petrohradem 2:6, se s Vámi loučím.

60:00

59:35
    Traktor se ještě snaží směrem do útoku, ale tam je dnes výborný Salák, který si ví zatím rady s pokusy domácích.

58:31
    Ani jeden z týmu nikam nespěchá a utkání se již spíše dohrává.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:39
    Panov poslal v tísni kotouč pouze ze svého vlastního pásma.

56:21
    Penkovskij se přetahoval v útočném pásmu o kotouč s jedním z hostujících obránců. Domácí forward kotouč nakonec nevybojoval.
    Salák kryje trestné střílení Wilsona.

55:38
    Domácí borec zvolil zakončení bekhendem, ale Alexander Salák si jeho pokus pohlídal lapačkou a udržel tak čtyřbrankové vedení Petrohradu.
    Wilson byl faulován a je nařízeno trestné střílení.

55:38
    Wilson byl faulovaný a domácí pojedou trestné střílení.

55:01
    Je před námi posledních pět minut třetí části.

54:21
    Dadonov zajel za branku Demčenka, ale kotouč vracel před branku ještě před první tyčí, ovšem to nečekal ani jeho spoluhráč a kotouče se tak ujmuli obránci Traktoru.

53:31
    SKA zatlačila domácí v jejich obranném pásmu, ale nakonec se daří Traktoru vymanit ze spárů hostí.

52:56
    Martensson přihrával v útočném pásmu křížem Bordasovovi, který kotouč nezpracoval.

51:52
    Čeljabinsk se snaží přidat třetí branku a potěšit tak své fanoušky.

50:51
    Prázdnou branku netrefil jeden z domácích hráčů. Salák byl úplně mimo branku, ale domácí forward střílel velmi nepřesně.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 22. Růžička (Panov, Bulis), 36. Osnovin (Mokin, Quint) – 5. Thoresen (Červenka), 8. Červenka (Martensson, Čudinov), 20. Kalinin (Dadonov), 20. Martensson (Červenka), 32. Kovalčuk (Kutějkin), 33. Kučerjavenko (Burdasov, Makarov)

Traktor Čeljabinsk: Fokin (20. Demčenko)- Quint, Borodkin, Kostromitin, Katičev, Aťušov, Chlystov, Kondratěv, Piganovič – Popov, Glinkin, Osnovin, Wilson, Čistov, Růžička, Bulis, Panov, Kokujov , Kosticyn, Penkovskij, Mokin
    SKA Petrohrad: Salák (Ivannikov) – Alexandrov, Chafizzulin, Kalinin, Kutějkin, Judin, Čudinov, Bělov – Martensson, Tichonov, Kučerjavenko, Kovalčuk, Ericsson, Makarov, Ketov, Thoresen, Dadonov, Červenka, Burasov, Šipačjov

Rozhodčí: Beljajev, Soin – Gorděnko, Tomilov