Chabarovsk – Ufa 2:3 (kon.) | Novokuzněck – Omsk 2:1 (po pr.) | Novosibirsk – Barys 4:1 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 2:6 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Jokerit 1:2 (po pr.) | Jaroslavl – Kazaň 2:3 (2:1 po s.n.)
Toljatti – Riga 3:2 (po pr.) | Soči – Jekatěrinburg 6:3 (kon.) | Viťaz – Magnitogorsk 1:4 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Metallurg Magnitogorsk
Pondělí 15.09.2014, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:10:17)

Obhájci titulu dnes na ledě Viťazu dominovali a po zásluze vítězí 4:1. Za Viťaz upravil konečné skóre český útočník Roman Horák, za hosty si přihrávku připsal Jan Kovář.

Československá stopa v utkání:
    Roman HORÁK (CEC) 1+0, 3 střely, čas na ledě 18:30
    Jan KOVÁŘ (MET) 0+1, 3 střely, čas na ledě 20:38

60:00

57:59
    Čechov právě vstřelil branku!
    Českobudějovický odchovanec ROMAN HORÁK se prosazuje a snižuje náskok obhájců titulu. Asistence: Georgij Berďjukov a Mario Kempe.

55:29

53:29
    Hraje se v plném počtu.

51:29
    Hráči se poprali a sudí rozdávají tresty – Viťaz: Igor Golovkov a Jako Seleznjov trest 2+2 za hrubost. Metallurg: Jevgenij Timkin 5 + do konce utkání, Pare 2 minuty za hrubost, Chabarov trest 2+2 za hrubost.

50:34
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Definitivní "hřebíček do rakve" v podání čtvrtého gólu hostů dává VLADISLAV KAMENEV. Asistence: Chris Lee a Rafael Batiršin.

45:32
    Sotva hosté přečkali dvojnásobné oslabení, přidávají další gól, trefuje se RAFAEL BATIRŠIN. Asistence: Denis Platonov.

45:25

44:35
    Hosté jsou již ve čtyřech.

43:25
    Oddechový čas pro domácí.

43:25
    Dalším vyloučeným hráčem Metallurgu je Rafael Batiršin za podražení.

42:35
    Jaroslav Chabarov dostává dvouminutový trest za krošček, přesilová hra Viťazu.

40:01

Ve druhé třetině hosté navýšili své vedení na 2:0, domácí nevyužili ani dvě minuty trvající přesilovou hru pěti proti třem.

40:00

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 58. Horák (Berďjukov, Kempe) – 8. Timkin (Mozjakin, Batiršin), 34. Mozjakin (Zaripov, Kovář), 46. Batiršin (Platonov), 51. Kamenev (Lee, Batiršin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Porseland, Grebeškov, Vereščagin, Berďjukov, Golovkov, Seleznjov, Kudinov, Grišin – Cyganov, Horák, Kempe – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Vyglazov, Šitikov, Kousal – Zjazov, Šackij, Makjejev
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Lee, Chabarov, Bereglazov, Batyršin, Těreščenko – Kovář, Mozjakin, Zaripov – Brent, Platonov, Osala – Jakucenja, Kosov, Kamenev – Junkov, Grigorenko, Timkin, Pare

Rozhodčí: Odinš, Jeřábek – Golovljov, Lazarev