Kladno – Liberec 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Plzeň 4:5 (kon.)
Rytíři Kladno
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 18.09.2014, 16:00 • ČEZ Arena, II. plocha, Kladno • DHL Extraliga juniorů

57:19
    Liberec právě vstřelil branku!
    SAMUEL SOLENSKÝ teď alespoň částečně prolomil střeleckou smůlu hostů, když si najel na přihrávku Paloča a puk po jeho hezké střele zápěstím končí v síti Kladna! Asistence: Matěj Paločo.

56:54
    Asi z půl metru teď výborně chytajícího domácího gólmana nepřekonal Král, Švihálek vytáhl výborný zákrok.

55:36
    Tak toto je neuvěřitelné, vyloučen je znovu hráč agresivně hrajících domácích Jakub Špaček na 2 minuty za sekání.

54:06
    Utkání je teď velmi tvrdé, za úder loktem je vyloučen Potěchin (KLA).

53:51
    Vyloučen ale bude, nejspíše za protesty hráč hostů. Bude to Jakub Mrázek. Na pět minut je ale za předchozí zákrok, klasifikovaný jako podražení, vyloučen Matouš Větrovec.

53:29
    A z velkého tlaku vyústila velká šance, Skřebský ale vyškrábl nádhernou střelu Bundy mimo!

51:55
    Vyloučen Josef Huňa (LIB) za nedovolené bránění.

48:06
    Vyloučen Petr Křepelka (KLA) za hákování.

47:36
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácí dominance pokračuje, po několika dorazech se puk dostal až k domácímu kapitánovi DAVIDU BUNDOVI, který se s tím příliš nemazal a propálil vše, co mu přišlo do cesty. Je to už 5:0! Bez asistence.

45:19
    Teď tečoval nahození Ordoše velmi nepříjemně domácí Potěchin, Švihálek musel vymrštit levý beton a tak tak puk vyrazil.

44:29
    Vyloučen David Bunda (KLA) za sekání.

40:24
    Tak to je pane nástup do třetiny! Domácí dohrávali přesilovku ze druhé třetiny a využili toho na sto procent. Machač naznačil střelu, ale místo toho posunul puk do strany na volného VOJTĚCHA ŠILHAVÉHO, který zasunul puk za bezmocného a dezorientovaného Stezku!

38:34
    Až teď je hra přerušena, Jan Heřmánek (LIB) je vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

32:20
    Že by rozhodnuto? Domácí využili neschopnosti hostů rozehrát a po kombinaci na modré čáře, JAKUB HAJNÝ se dostal do úniku a poradil si mazácky! Stezka stejně jako u druhé branky neměl nárok si ani sáhnout. Asistence: Vladimír Macháček.

28:09
    A přeci jen je to po nenápadné akci 2:0! Macháček jen nenápadně prostrčil puk do levého kruhu na JAKUBA KUZĎASE, který hezkou táhlou střelou do rohu brány nedal Stezkovi jakoukoliv šanci na zásah. Asistence: Vladimír Macháček.

18:49
    Vyloučen hráč Kladna Potěchin za hákování.

18:42
    Přesilovka se sice hostům výrazně nepovedla, po jejím skončení si ale před bránu najel Ordoš, dostal dobrý pas a zakončoval jen těsně vedle!

16:27
    Vyloučen domácí hráč na 2 minuty za sekání.

15:09
    Šilhavý si výborně najel na hranu útočné třetiny vypálil střelu zápěstím, Stezka si ale dal velký pozor a jeho střelu vyrazil za bránu!

10:22
    Vyloučen Tomáš Havlín (LIB) za nedovolené bránění.

07:01
    Velká kuriozita teď byla k vidění na ledě! Kladno šlo do rychlého přečíslení, které zakončil JAKUB HAJNÝ střelou, jenž šla sice do mantinelu za bránou, od něj se ale odrazil do zad gólmana Stezky a od nich do brány!

05:13
    První velká šance jak třetiny, tak celého utkání! Huňa zpoza brány našel v mezikruží volného Solenského a ten napálil pouze beton Švihálka, který byl na zemi bleskurychle!

Ondřej Hradecký

Branky a nahrávky: 8. Hajný, 29. Kuzďas (Macháček), 33. Hajný (Macháček), 41. Šilhavý (Machač), 48. Bunda – 58. Solenský (Paločo)

Rytíři Kladno: Švihálek (Jiroušek) – Větrovec, Potěchin, Bunda, Matula, Špaček, Zajíc – Hajný, Šilhavý, Křepelka, Macháček, Schildhabel, Slánský, Machač, Janeček, Doležal, Kuzďas, Miura, Kružík
    Bílí Tygři Liberec: Stezka (Skřebský) – Mrázek, Šír, Arlt, Beránek, Havlín, Pálek, Divila, Tržický – Hrníčko, Kalfiřt, Huňa, Král, Jedlička, Solenský, Vondráček, Ordoš, Havlas, Paločo, Heřmánek

Rozhodčí: Hodek – Rozlílek, M. Svoboda