Zlín – Třinec 6:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 2:1 (kon.) | HC Litvínov – Pardubice 4:6 (kon.)
Chomutov – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Jihlava – Sparta 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 5:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
HC Sparta Praha
Pátek 19.09.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů

59:44
    V samém závěru jde na trestnou lavici Vojtěch Augustin (SPA) za sekání. Na vyloučení: 6:7.

52:47
    Nyní opravdu nechápu, proč sudí Doležal vylučuje na obou stranách. Nicméně bude se hrát ve čtyřech. Marek Pulkrab (SPA) dostává dvě minuty za vražení na hrazení a Jan Marcilis (JIH) za nafilmovaný pád. Hokej jsem sice nikdy nepískal, ale myslím si, že buď jeden hráč fauloval, nebo druhý filmoval. Nikoliv však současně. Na vyloučení: 6-6.

47:09
    A šance Dukly na zvrat ve skóre jsou opět o něco menší, protože se domácí tým bude bránit. Filip Dundáček (JIH) dostává dvě minuty za napadení. Na vyloučení: 5-5.

39:27
    Kombinace Dukly končí střelou Jíchy z prostoru mezi kruhy, při které byl zatím jediný střelec domácího gólu faulován Jiřím Vokurkou (SPA), který si půjde odsedět dvě minuty za sekání. Na vyloučení: 4-5.

36:48
    Filipa Nováčka v zakončení fauloval Lukáš Bláha, který tak dostává dvě minuty za sekání. Na vyloučení: 4-4.

33:10
    A na trestnou lavici míří právě Filip Nováček (JIH) za sekání. Na vyloučení: 4-3.

27:11
    Jan Marcilis (JIH) dostává dvě minuty za hákování. Sparta si tak zahraje druhou přesilovou hru. Na vyloučení: 3-3.

17:56
    Druhá přesilová hra Dukly v dnešním zápase. Patrik Kadeřávek (SPA) dostává dvě minuty za krosček.

11:37
    Přesilovka pro Duklu. Martin Svoboda (SPA) dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Na vyloučení: 2-2.

07:55
    Jiřího Černocha (SPA) v zakončení fauloval Vladimír Port (JIH). Domácí bek tímto počinem hostujícího hráče poměrně vyprovokoval, takže oba vzápětí dostávají ještě dvě minuty za hrubost. Sparta tak bude hrát přesilovku. Na vyloučení: 2-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 20. Jícha (Marcilis), 60. Střecha (Port, Dufek) – 10. Pulkrab (Březina, Augustin), 18. Soumelidis (Březina), 36. Havel

HC Dukla Jihlava: D. Svoboda (Škarek) – Hohl, Dundáček, Kochánek, Leština, Port, Půža – Střecha, Jícha, Anděl – Dufek, Beran, Marcilis – Nováček, Dvořák, Dupljaku. Trenér: Petr Svoboda.
    HC Sparta Praha: Langer (Sljusarčuk) – Vacek, Březina, Bláha, Vokurka, Kalina, Kadeřávek, Kolář – Krudenc, Pulkrab, Augustin – Černoch, Brejcha, Soumelidis – Lojka, M. Svoboda, Havel – Litera, Györi, Arnošt – Kundera. Trenér: Darek Stránský

Rozhodčí: Doležal – Zídek, Kotlík