HC Litvínov – Kladno 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Sparta 2:4 (kon.)
Havířov – Zlín 6:4 (kon.) | Vsetín – Kometa Brno 1:4 (kon.) | Chomutov – Letňany 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – Olomouc 0:6 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 0:3 (kon.) | Liberec – Jihlava 4:3 (kon.)
Třinec – Vítkovice 6:1 (kon.) | Písek – Pardubice 2:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
HC Kometa Brno
Pátek 19.09.2014, 16:30 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu

Ode mne je to vše. Přeji příjemný zbytek večera. (18:36:43)

I ve třetí třetině byli hosté z Brna jednoznačně lepším mužstvem a po zásluze vítězí. Brankami Marka Škvrněte a Petra Kratochvíla v posledních dvaceti minutách navýšil na konečných 4:1, čím si získali další tři body do tabulky.

60:00

59:48
    V posledních vteřinách si ještě domácí zahrají s jedním hráčem v poli navíc. vyloučen je hráč Robert Havlát za podražení.

59:00
    Běží poslední minuta dnešního zápasu a puk mají na svých holích hráči Komety Brno.

57:46
    Kometa právě vstřelila branku!
    Hosté využívají nabídnutou početní výhodu. Po sérii přihrávek se dostal do zakončení PETR KRATOCHVÍL, kterého zívala prázdná branka. Asistence: Tomáš Havránek, David Sedláček.

57:27
    Zábranský to zkoušel od modré, ale puk za Barvíka se mu procpat nepodařilo.

56:59
    Zrovna když se domácí znovu dostávali do tempa, dopustil se Kovář útočného faulu a míří na trestnou lavici za sekání.

55:34
    Abazaj namazal Davidu Kovářovi, který čelil Slavíčkovi v souboji tváří v tvář, ale ani teď se nepodařilo Vsacanům snížit.

54:28
    Domácí v plném počtu. I když Kometa téměř celou dobu svírala vsetínský mančaft v jejich pásmu ke gólu se propracovat nedokázala.

53:48
    Až tentokrát se daří Valachům osvobodit a jít vystřídat.

53:00
    Kometa zatím mačká svého soupeře a nedovoluje mu vyhodit kotouč.

52:28
    Teď navíc dostává dvouminutový trest Michal Weinttrit. Domácí nyní čekají hodně horké chvilky.

51:40
    Tlak Brna se stupňuje. Domácí mají nyní plné ruce práce, aby stihali úspěšně čelit brněnským nájezdům.

50:48
    Obě mužstva v plném počtu.

50:27
    Střela Dubnického skončila na plastronu brankáře Komety.

49:49
    V menším počtu hráčů na ledě si zatím počínají lépe domácí a vybojovali útočné pásmo. vhazuje se po levici Slavíčka.

48:48
    Vyloučení jsou současně vyloučení Jiří Weinttrit a Jan Hasoň. Poprvé v dnešním klání můžeme sledovat hru čtyř proti čtyřem.

47:46
    V obrovské šanci byl nyní Michal Weinttrit a mohl vyrovnat! Nejprve jeho spoluhráč Kovář perfektně vybojoval kotouč za brankou Slavíčka, aby jej následně předal zcela osamocenému Weinttritovi, ten však z jásné pozice minul.

Pavel Tajzler

Branky a nahrávky: 33. Kovář (Augustín, Ševčík) – 2. Škrvně (Čejka), 34. Hasoň (Škrvně), 45. Škvrně (Hroudný, Gotthard), 58. Kratochvíl (Havránek, Sedláček)

VHK ROBE Vsetín: Barvík – Lišaník, Bártek, Richter, Weinttrit J., Augustin, Vítek, Ševčík, Vodák, Rýp – Abazaj, Toman, Dubnický, Lainka, Humplík, Gharibyar, Weinttrit M., Kostka, Kovář, Janošek.
    HC Kometa Brno: Slavíček – Trnka, Furch, Sedláček, Zukal, Zábranský, Kratochvíl, Gotthard – Havlát, Heinrich, Škrvně, Hasoň, Mlynář, Čejka, Knap, Lacombe, Hroudný, Král, Havránek.

Rozhodčí: Dobeš (Vsetín) – Goňa (Zlín), Maťašovský (Břeclav)