Mountfield HK – Písek 5:1 (kon.) | Vsetín – Prostějov 10:5 (kon.) | SHK Hodonín – Warriors Brno 5:4 (kon.)
Litoměřice – Kobra 6:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
6:2 (1:0, 3:0, 2:2)
HC Kobra Praha
Pátek 19.09.2014, 19:00 • Kalich Arena • Liga juniorů

V dnešním utkání jasně vítězí domácí Stadion Litoměřice, který byl o mnoho lepším týmem. I když poslední třetina byla 2:2, tak Stadion nedovolil Kobře žádné drama a v poklidu si pohlídal vedení. (21:19:46)

60:00

59:05
    Hosté mají šanci aspoň kosmeticky upravit výsledek dnešního utkání.

58:46
    Vyloučení domácích. Dvě minuta za hrubost dostává Michal Winnerlich.

58:19
    Bednář nebezpečně pálil od modré čáry a střela doplachtila přesně pod betony Březny.

57:24
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za hrubost dostává Daniel Krýsl.

56:55
    První formace Stadionu kombinuje v útočném pásmu, avšak bez střelby.

55:33
    Po kolizi s útočícími hráči zůstal ležet na ledě hostující brankář Brunát.

54:43
    Kobra právě vstřelila branku!
    Kobra využívá již druhou přesilovou hru. Opět tato branka opět z padla z před brakového prostoru, kde se nejlépe zorientoval Daniel Petrov a jeho střelu si následně srazil do brány sám Března. Asistence: František Vilnel.

54:23
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za napadení dostává Jan Chovanec.

54:23
    Chmel z levého kruhu trefil Brunáta do ramene. Z následného protiútoku se ke střele dostal Husák a nastřelil břevno.

53:25

51:25
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za hrubost dostává Filip Bednář a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování dostává David Brunát.

51:02
    Po velké skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval PATRIK ŠVRHELNA a zasunul kotouč za záda Březny.

50:47
    Matoušek místo na brankáře střílel do svých řad.

50:28
    Vyloučení domácí. Dvě minuty za podražení dostává Filip Šikner.

50:00
    Do zakončení se probíjel Petrov, ale bránící hráči mu ve střele zabránili.

48:58

47:36
    Hosté hrají se čtyřmi hráči v poli.

Miroslav Kejmar

Branky a nahrávky: 5. Chovanec (Kolíček), 21. Chovanec (Ransdorf), 23. Zajan, 28. Polák (Kment), 44. Polák (Chovanec, Zedek), 46. Kment (Chovanec) – 52. Švrhelna, 55. Petrov (Vilnel)

HC Stadion Litoměřice: Března (Lukeš) – Chmel, Winnerlich, Šikner, Melichar, Zedek, Kolíček, Krýsl, Staněk – Vilček, Zajan, Ransdorf – Chovanec, Kment, Polák – Neruda, Kauschitz, Popek – Čichovský.
    HC Kobra Praha: Brunát (Kunst) – Nekvapil, Matoušek, Horníček, Petrov, Bizdnář, Hein, Kunst, Sládek, Švrhelna, Novák, Husák, Jobek, Brandros, Vilnel.