Olomouc – Třinec 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 1:2 (kon.)
Chomutov – Pardubice 1:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Liberec – HC Plzeň 7:2 (kon.)
HC Litvínov – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Jihlava – Slavia 1:4 (kon.)
HC Olomouc
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Sobota 20.09.2014, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • DHL Extraliga juniorů

55:56
    Hostující hráči se ocitli v postavení mimo hru, to se však nelíbilo Lukáši Bednářovi (TRI), který zřejmě použil i ostřejší slovník, za což si vysloužil osobní desetiminutový trest.

47:21
    Olomouc čeká krátká přesilovka pěti proti třem! Tomáš Franek (TRI) inkasoval dvě minuty za podražení.

43:23
    Šimon Beták se výborně uvolnil a rychlým krokem se dostal až ke Svobodovi. Ten mu ale v zakončení zabránil podražením. Brankář Miroslav Svoboda (TRI) tak dostal dvě trestné minuty, trest za hostujícího gólmana odpyká Jan Zahradníček.

40:00
    První formace domácího mužstva se v závěru první části natlačilo před branku Svobodu, který měl co dělat, aby neinkasoval. Jeden z jeho spoluhráčů si však pomohl nedovoleně. Za vražení je na dvě minuty vyloučen Alex Pisarik (TRI).

31:49
    Je tu další příležitosti pro Třinec. Jan Brandýs (OLO) je vyloučen za sekání, Oceláře tak čeká čtvrtá přesilovka v zápase.

28:22
    Aleš Jeklič (OLO) se snažil zabránit v rozletu Víru Christovovi, udělal to však nedovoleným způsobem, a tak si musí jít sednout na trestnou lavici.

25:18
    Další početní výhodu si tentokrát zahrají Olomoučtí. Ondřej Kovařčík (TRI) dostal dvě minuty za sekání.

22:00
    Dvě minuty na trestné lavici si bude muset odsedět obránce Mory Luka Kraigher (OLO), ten se totiž provinil sekáním.

08:44
    První přesilovou hru si zahrají také Olomoučtí. Michal Kovařčík (TRI) je vyloučen za vražení na hrazení.

03:00
    Je tu první vyloučení zápasu. Dominik Bauer (OLO) dostává dvě minuty za vysokou hůl.
    GSA

David Jahoda

Branky a nahrávky: 37. Bednář (Pisarik), 37. Doudera (Růžička), 60. Heider (Růžička)

HC Olomouc: Urbisch (Slezák) – Nesvadba, Kraigher, Tomek, Brandýs, Síkora, Hes, Jeklič A. – Ostřanský (C), Kočiřík, Markl, Bauer, Pavlovský, Ministr, Krátoška, Beták, Kropáč, Konečný, Vrána.
    HC Oceláři Třinec: Svoboda (Dudáček) – Pisarik (C), Heider, Stránský, Roman, Doudera, Chroboček, Zahradníček – Pěnčík, Franek, Kofroň, O. Kovařčík, Severa, Petrák, Bednář, Růžička, Pala, Fejko, Christov, M. Kovařčík.

Rozhodčí: Kika – Šimčík, Novotný