Olomouc – Třinec 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 1:2 (kon.)
Chomutov – Pardubice 1:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Liberec – HC Plzeň 7:2 (kon.)
HC Litvínov – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Jihlava – Slavia 1:4 (kon.)
Berani Zlín
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 20.09.2014, 13:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

Já se s vámi ze stadionu Luďka Čajky loučím. Díky za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (15:18:13)

Zlín i nadále zůstává ne svém ledě neporažený. Dnes měl ale největší problémy. Vítkovice předvedly dobrý výkon a zaslouženě si odváží bod. Ševci byli přece jen o něco lepší a i díky několika povedeným zákrokům gólmana Halody získávají bod navíc.

61:14
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí trestají chybu hostující obrany, která za sebou nechala volného MICHALA HLAVÁČE, jež dostal puk od Dominika Matuly a jel sám na Šimečka. Zlínský útočník zvolil kličku do forhendu a poslal puk nad betony vítkovického gólmana. Asistence: Dominik Matula.

60:28
    Ollender dostal přihrávku mezi kruhy, vypálil z první a puk poslal jen nad bránu.

60:07
    Zlín vyhrává vhazování a posílá puk za bránu Vítkovic.

60:01

Zápas nakonec dospěl do nerozhodného stavu a rozhodnout bude muset buď prodloužení, nebo nájezdy. Zlín navíc začne v oslabení a to bude hrát ještě minutu a osmapadesát sekund.

60:00

59:57
    Kužílek putuje na dvě minuty na trestnou za zdržování hry.

59:18
    Karola dostal přihrávku na kruh, odkud pálil jen těsně nad bránu Šimečka.

58:52
    Velčovský si to od modré namířil středem hřiště přímo na branku a nakonec vybojoval buly v útočné třetině.

58:39
    Ofsajd Vítkovic a vypadá to, vypadá, že vše směřuje k prodloužení.

58:09
    Hladiš hledal před bránou svého spoluhráče, ale puk byl o něco rychlejší než najíždějící zlínský útočník.

57:32
    Oba týmy jsou již v plném počtu.

56:57
    Rána od modré vypadla Halody z náruče, naštěstí pro Zlín mimo bránu a o zbytek se postarali pozorní obránci.

56:08
    Ofsajd hostů. Bude se tedy vhazovat na obranné modré Zlína.

55:29
    Vítkovický Ollender a domácí Řezáč putují na trestnou. Oba si odsedí dvě minuty za hrubost.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 13. Hlaváč (Hořanský, Hladiš), 43. Sedláček (Karola), 62. Hlaváč (Matula) – 29. Hawlík (Blahuta, Kuťák), 50. Jáchym

Berani Zlín: Haloda (Čáp) – Řezáč, Kužílek, Velčovský, Žabčík, Stuchlík, Procházka, Řezníček – Hořanský, Hlaváč, Haničinec, Dalajka, Karola, Pavlůsek, Vyoral, Stránský, Galuška, Matula, Hladiš, Sedláček
    HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Wanecki) – Adamík, Hawlík, Demel, Šendera, Puzič, Charvát, Rudl – Ballner, Gřeš, Illéš, Kafka, Blahuta, Kuťák, Ollender, Beneš, Sysala, Jáchym, Gelnar.

Rozhodčí: Held – Goňa, Wesley