Jihlava – Třebíč 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Chomutov 3:2 (kon.) | Havířov – Kadaň 3:2 (kon.)
Motor ČB – Kladno 2:0 (kon.) | Prostějov – Šumperk 2:5 (kon.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.)
Most – Ústí n/L 3:2 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 20.09.2014, 14:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

Z Horáckého zimního stadionu se loučí a hezký podvečer přeje Tomáš Lysý. (17:21:58)

Horácká Slavia si z Horáckého zimního stadionu v odváží tři body za vítězství 2:4. Dukla sice byla poslední třetinu lepší, ale může si dnes vyčítat zejména zbytečně ztracené dvě třetiny zápasu. Díky nim také Třebíč bere tři body.

60:00

59:49
    O osudu zápasu je rozhodnuto, Kacetl je ve své brance a Třebíči nemusí vadit, že bude dohrávat zápas v oslabení.
    Vilém BURIAN - 2:4

59:30
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    VILÉM BURIAN (5+3) získal ve středním pásmu vyhozený kotouč a trefuje přesně odkrytou jihlavskou klec. Bez asistence.

59:04
    Štebihovi stojícímu mezi kruhy projel kotouč mezi nohama a Třebíč se osvobozuje.

58:47
    Není mi přiliš jasné, proč je hra vykázána do středního pásma. Vzahovat se bude opět o obranné modré hostí.

58:29
    Jihlava to zkusí v šesti proti čtyřem, něco jako Rusko ve finále světového šampionátu 2010 proti ČR.

58:29
    Nyní již půjde o právoplatnou přesilovku Dukly pět na tři, která bude trvat 55 vteřin. Jan Zdráhal (TRE) se za brankou provinil hrubostí.

Na vyloučení: 5-11.
    Jan Zdráhal v sezoně: 4 tr. min.

58:02
    Dukla je znovu před Štůralou a Kacetl míří na střídačku.

57:52
    Hra je přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti. Bude se vzahovat ve středním pásmu poblíž obranné modré Třebíče.

57:43
    Pokus Podlipnika prolétl vedle levé tyče Štůraly.

57:28
    Branka Dukly je prázdná, domácí to zkusí v šesti proti čtyřem Třebíčským.

57:28
    Tomáš Dujsík (TRE) dostává dvě minuty za sekání. Jihlava se chystána závěrečný nápor a bere si time-out.

Na vyloučení: 5-10.
    Tomáš Dujsík v sezoně: 6 tr. min.

57:15
    Tomáš Čachotský se po chybě obrany hostí řítil sám na Štůralu, kterého tentokrát blafákem do bekhendu nepřekonal.

57:00
    Poslední tři minuty zbývají sehrát ve třetí třetině.

55:46

55:41
    Seman hledal přihrávkou zpoza branky před Štůralou Kuřítka, který v rozhodující chvílí promáchl.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 41. Březina (Melenovský, Podlipnik), 42. Čachotský (Malec, Jarůšek) – 4. Havel (Erat, Zdráhal), 16. Burian (Holec), 24. Dolníček (Havel, Erat), 60. Burian

HC Dukla Jihlava: Kacetl (Sáblík) – Zadražil, Dobrovolný, Schejbal, Šidlík, Podlipnik, Štebih, Čáp – Čachotský, Zeman, Jarůšek – Melenovský, Seman, Důras – Prokš, Štěpánek, Březina – Malec, Kuřítko. Trenér: Petr Vlk.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Štůrala (Klimeš) – Malena, Zdráhal, Dlapa, Bartoň, Jaroš, Dujsík, Přibyl – Erat (A), Dolníček (C), Havel – Burian, Holec, Čuřík – Vodný, Dočekal, Pekr – Wasserbauer, Juráň, Králik. Trenér: Jiří Mička.

Rozhodčí: Kopeček – Guth, Rittich