Belenenses – Marítimo 1:0 (kon.) | Rio Ave – Arouca 1:2 (kon.) | Benfica – Moreirense 3:1 (kon.)
Gil Vicente – Sporting 0:4 (kon.) | Porto – Boavista 0:0 (kon.)
FC Porto
0:0 (0:0)
Boavista FC
Neděle 21.09.2014, 21:15 • Estádio do Dragão • Portugalská Primeira Liga

Loučím se s vámi, věřím, že i přes pětačtyřicetiminutový odklad začátku zápasu jste s námi zůstali až do konce a přeju dobrou noc! (23:58:32)

Porto dnes ve stíhacím závodě s Benfikou ztratilo dva body, když na domácím hřišti silně znehodnoceném deštěm nedokázalo skórovat proti nováčkovi z Boavisty a utkání skončilo bez branek. Porto však muselo poměrně velkou část zápasu hrát v deseti bez vyloučeného Maicona. V závěru zápasu tak týmu možní chyběly i síly.

90+4

90+4
    To ale Boavistu mrzet nemusí, v Portu uhrála cennou bezbrankovou remízu.

90+4
    V nejspíše poslední šanci byli hosté, ale jejich snahu zastavil ofsajd.

90+3
    Quaresma se zřítil k zemi, ale až příliš ochotně, rozhodčí faul neodpískal.

90+1
    463 vs. 118, to je počet přihrávek obou dnešních soupeřů. Aktivita Porta je evidentní.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec stanovený pravidly.

90
    Neuspěl Adrián López svou hlavičkou, ani následně Jackson Martínez střelou zvnitřku pokutového území.

89
    Žlutou kartu dostává Mika (Boavista FC).

89
    Domácí mají posledních pár minut na vstřelení gólu, v opačném případě bude šok 5. kola Primeira ligy na světě.

88
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Zé Manuel, přichází Yoro Li.

88
    Žlutou kartu dostává Shihao (Boavista FC).

86
    Portu dnes štěstí rozhodně nejde naproti.

86
    Porto to ještě zkusí ze vzdálenosti 36 metrů a přímého kopu.

85
    S přibývajícími minutami je Porto pochopitelně nervózní. Ztráta dvou bodů na domácí půdě s nováčkem soutěže by bylo zklamáním. I s ohledem na hru v deseti.