Slovan Bratislava U21 – Sereď 0:2 (kon.) | Trnava B – Nitra 0:3 (kon.) | Trebišov – Prešov 1:0 (kon.)
Lok. Košice – MFK Košice B 4:2 (kon.) | Šamorín – Skalica 1:1 (kon.) | Pohronie – Žilina B 3:0 (kon.)

90+2
    Žltú kartu dostáva Kleiber (FC ŠTK 1914 Šamorín).

90+1
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Španik, prichádza Malušovič.

86
    Hostia zahrávali rohový kop po ktorom sa stav stretnutia nemeni, bliži sa koniec duelu, Skaličania pred branou bez goloveho efektu.

82
    Čavojký nemal iné východisko, len stiahnuť domáceho Španika zadres n travnik, videl ŽK.

80
    Autor vedúceho gõlu, dnes končí, nahradil ho Kleiber

77
    Pre Nemca striedanie znmená koniec v dnešnom dueli, nahradil ho Šefčík.

76
    Hostia pridali v aktivite, no gõl sa im nepodarilo dať. Trener hostí sa chystá striedať.

72
    Penalta domácich, zahodil ju Španik, krtorý trafil ľavú tyč Fišanovej brány.

60
    Potvrdilo sa nedáš-dostaneš. Po slubnej akcii ktora narobila Fišanovi veľký problém, kopali domáci rohový kop po ktorom zakončil golom KONTÀR!, ktorý naskočil do druheho polčasu.

59
    Prvá pekná akcia hostí zostala iba v náznaku, Ulrich prihral spoluhnso ten nedal.

56
    Ani nebesá sa nemôžu divať na futbal a posielajú n hraciu plochu vodu, veľa vody, veľmi veľavody.Taká príjemná prietrž.

52
    Futbalovú kulisudne v §amoríne tvorí hŕstka fanúSikov, ktorá pricestovala za fytbalom na Žitný ostrov. To známe čo robilo ŠAmorín Šamorínom s z domácich tribún vytratilo, veľká škoda.

50
    Na hracej ploche prebieha zahrievacie kolo, obidvaja dnešní superi hrajú medzišestnástkový futbal...

47
    Pre Petra Suru, znamená prestávka striedanie, nahradil ho Kontár.

46
    Striedanie Kristan zotal v kabíne, nahradil ho Hutta,

46
    Začal sa druhý polčas.

V Šamoríne sme videli rýchly gól, čo hosťom vlialo istotu do
    nôh, domáci aj napriek snahe nedokázali vyrovnať po lslubných náznakoch, verime ze v druhom polčase uvidíme viac z futbalovej abecedy oboch mužstiev.

45
    Prvý polčas sa skončil.

44
    Domácim sa nevydaril posledný pokus v prvom polčase, n vyrovnanie, Vaško to skúsil z diľky a to bolo v prvom polčase všetko