Almería – Atlético 0:1 (kon.) | Eibar – Villarreal 1:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
Sevilla – Real Sociedad 1:0 (kon.) | Granada – Levante 0:1 (kon.) | Malaga – Barcelona 0:0 (kon.)
Granada CF
0:1 (0:0)
Levante UD
Středa 24.09.2014, 22:00Španělská LaLiga

Díky za pozornost a mějte se fajn. (23:53:31)

Máme za sebou poměrně zajímavý zápas, který v prvním poločase i přes několik slušných šancí nabídl bezbrankové skóre. Ve druhé půli se hned v první minutě trefil do černého Rubén García a vystřelil tak Levante premiérové vítězství v sezoně.

90+4

90+4
    Ještě rozhodčí nechal odcentrovat Machise, Sissoko ovšem pracoval před pokutovým územím dobře.

90+4
    Ricův centr ovšem hosté ustáli, už by se měl pískat konec.

90+3
    Poslední roh. Balon proskákal pokutovým územím a El Arabi ho nechal projít až za čáru.

90+3
    Hraje se poslední ze tří nastavovaných minut.

90+2
    Poslední střídání v týmu Levante. Dohrál Diop, který v posledních minutách pracoval skvěle a přišel Sissoko.

90+1
    Rozehrávky se nakonec zhostil Rico a nečekaně zkusil přímo střelu. Balon z jeho kopačky ovšem mířil nad branku.

90
    Standardní situace pro Granadu. Fauloval Simao a do pokutového území poletí nebezpečný míč.

90
    Běží poslední minuta, hosté potřebují tři body jako sůl. Proto brání hodně hluboko, zatím však bez problémů.

89
    Nyní se sice domácím povedlo ve velkém vápně oslovit Isaaca, ale ten byl v rychlém pohybu směrem dozadu a míč se mu pouze odrazil od hlavy k Jesusovi.

89
    Za Diopovým nákopem do pokutového území už žádný ze spoluhráčů nepospíchal, hosté už chtějí jenom bránit.

88
    Diop dobře zapracoval při obraně a vybojoval aut.

87
    Ivanschitz se dokázal uvolnit na levé straně a hledal v pokutovém území osamoceného Barrala. Míč však uzmul do své moci domácí gólman Fernandez.

86
    Zdržovat se nemá. Teď to Jesus Fernandez předvedl až zbytečně okatě a vidí stejně jako celá řada jeho spoluhráčů žlutý kartonek.

86
    Ani Babin nerozehrál přesně a neposunul míč na Isaaca. Ve hře hostitelů je vidět křeč a možná také strach z premiérové porážky v sezoně.