Espanyol – Getafe 2:0 (kon.) | Valencia – Cordoba 3:0 (kon.)
RCD Espanyol Barcelona
2:0 (0:0)
Getafe CF
Čtvrtek 25.09.2014, 20:00Španělská LaLiga

Těžko říci, zda si Espanyol zasloužil dnes vyhrát. V prvním poločase byl lepší, aktivnější, ale šancí tolik neměl. Na druhou stranu přišel druhý poločas do kterého Getafe vlétlo jako uragán a vytvářelo si nebezpečné šance poměrně často a jen málo chybělo k tomu aby šlo do vedení. Ale jako blesk z čistého nebe domácí udeřili, získali sebevědomí a poměrně v poklidu si za vítězstvím i s pojišťovací brankou došli. (21:49:26)

90+4

90+3
    Míč na polovině Getafe v držení Espanyolu, který asi nebude nikam spěchat.

90+2
    Odkopávat od branky bude Casilla a to vypadá, že už je se šancemi Getafe konec.

90+2
    Sarabia rozehrával volný kop z poloviny Espanyolu, ale obrana domácích byla připravena a odvrátila centr.

90+1
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Sergio García, přichází Álex.

90
    Yoma dostal přihrávku do vápna, ale míč mu lehce odskočil, čehož využil obránce a ještě si navíc vynutil faul, tudíž opět míč pro domácí.

90
    Alfonso byl v tísni a tak nacentroval míč do vápna, ovšem jen do rukavic připraveného Guaity.

88
    To se však po útočném faulu změnilo. Casilla bude odkopávat daleko od branky.

88
    Hraje se na polovině Espanyolu, míč v držení Getafe.

87
    Navíc domácí hrají i v obraně velmi obětavě.

86
    Getafe se sice okamžitě snažilo odpovědět, ale všechna čest za snahu, ale zatím je to marné.
    Christian STUANI - 2:0

83
    Espanyol právě vstřelil branku!
    A je zřejmě rozhodnuto! Christian Alfonso prokličkoval obranou dostal míč před branku, kde zakončoval CHRISTIAN STUANI a na dvakrát překonal Guaitu i jeho společníky v obraně! – 2:0.

82
    Za faul na polovině hřiště vidí žlutou kartu Míchel.

80
    Celá situace se vzápětí opakovala a málem se k zakončení na malém vápně dostal Naldo, ale těsně před ním se míč odrazil do rukavic Casillovi.

79
    Ale nedá se říct, že by to domácí fotbalisty ohrozilo.

79
    Nová tvář na hřišti Escudero vybojoval rohový kop pro Getafe.

78
    Domácí rozehráli rohový kop a po něm nebezpečně zpoza vápna střílel Sevilla, nicméně branku minul.