Jekatěrinburg – Novosibirsk 2:3 (po pr.) | Magnitogorsk – Chabarovsk 7:2 (kon.) | CSKA Moskva – Nižněkamsk 6:3 (kon.)
Čerepovec – Minsk 1:3 (kon.) | Kazaň – Novokuzněck 1:2 (0:2 po s.n.) | N.Novgorod – Toljatti 3:0 (kon.)
Soči – Dynamo Moskva 0:1 (kon.) | Jokerit – Vladivostok 7:3 (kon.) | Petrohrad – Atlant 5:4 (kon.)
Riga – Viťaz 0:1 (0:1 po s.n.)
CSKA Moskva
6:3 (4:2, 1:0, 1:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Čtvrtek 25.09.2014, 17:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů z KHL brzy nashledanou. (19:12:22)

CSKA nenechal nikoho na pochybách a Neftěchimik porazil bez větších problémů 6:3. Připsal si na své konto osmé vítězství v sezóně a nadále stíhá vedoucí Petrohrad. Parádní výkon předvedl Alexandr Radulov, který během dvou třetin zaznamenal pět asistencí.

60:00

59:00
    Probíhá poslední minuta utkání. CSKA směřuje k vítězství, Neftěchimik odjede z půdy favorita k dalšímu zápasu s prázdnou.

58:27

56:27
    Hosté si zahrají ještě jednu početní výhodu. Stas (MOS) odešel pykat na dvě minuty za podražení.

55:16
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Hosté přidávají čestný úspěch, který ale na devadesát devět procent o třech bodech pro CSKA nic nezmění. Trefil se PJOTR CHOCHRJAKOV. Asistence: Jaroslav Alševskij.

55:11
    Pět minut do konce. Teď už je pro oba týmy důležité hlavně dohrát střetnutí ve zdraví.

54:49

52:49
    Stapleton (NIŽ) je dalším potrestaným hráčem na straně hostů. Dvouminutový trest obdržel za sekání.

50:22
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Ještě jedna branka pro domácí celek. Poprvé u ní nebyla dnešní hvězda Radulov. Autorem šesté trefy je JEVGENIJ ARTJUCHIN. Asistence: Nikolaj Prochorkin, Jan Muršak.

49:57
    CSKA je na ledě zatím lepším týmem, utkání se vlastně dohrává pouze z povinnosti. Pokud Neftěchimik nevstřelí nějakou kontaktní branku co nejdříve, o vítězi bude již předem rozhodnuto.

48:12
    Hosté už svůj boj pravděpodobně vzdávají. Galimov si na puk zatím šáhl jen jednou, zatímco Sudnicin hned desetkrát.

46:49
    Radulov si pravděpodobně ve třetí třetině už moc nezahraje. Aktuálně je jeho čas na ledě pouze 26 sekund.

45:56

43:56
    Hennessy (NIŽ) dostává dvouminutový trest za hákování. Hostující forvard je už dnes potřetí na trestné lavici.

43:50
    Rozhodčí signalizovali vyloučení, takže Galimov odjel zhruba na 50 sekund na lavičku. Ani z téhle situace však CSKA Moskva skórovat nedokázal.

43:37
    Artjuchin se opřel do puku a vypálil směrem na hostujícího brankáře, střela ovšem skončila na jeho výstroji.

42:26
    Na druhé straně zahrozil Chochrjakov, avšak ani on Galimova nepřekonal. V úvodu třetí třetiny se nic zasáadního zatím nestalo.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 7. Billins (Radulov, Kiselevič), 10. Zajcev (Da Costa, Radulov), 12. Da Costa (Radulov, Grigorenko), 20. Da Costa (Grigorenko, Radulov), 37. Stas (Radulov), 51. Artjuchin (Prochorkin, Muršak) – 8. Hennessy (Sexton), 14. Sexton (Jevsejenkov), 56. Chochrjakov (J. Alševskij)

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Děnisov, Zajcev, Kiselevič, Billins, Bondarev, Mišarin, Žafjarov, Panin – Radulov, Da Costa, Grigorenko – Artjuchin, Prochorkin, Muršak – Tělegin, Stas, Andronov – Mamin, Ljubimov, Žarkov
    Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Kolppanen) – Rjazancev, Jevsejenkov, Kosmačev, Berezin, Bryncev, Bilalov, Mnacjan – Truněv, Stapleton, Sexton – Žukov, Polygalov, Rybin – Milovzorov, Hennessy, Stěpanov – J. Alševskij, Chochrjakov, S. Alševskij

Rozhodčí: Jeřábek, Naumov – Parfjonov, Sysujev