Kladno – Pardubice 4:3 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 2:1 (2:1 po s.n.)
Třinec – HC Litvínov 4:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 4:1 (kon.) | Sparta – Zlín 4:3 (kon.)
Slavia – Olomouc 3:4 (0:1 po s.n.) | Liberec – Jihlava 9:4 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Plzeň 1929
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
HC Kometa Brno
Sobota 27.09.2014, 13:30 • ČEZ Aréna • DHL Extraliga juniorů

Vyhrocené utkání dopadlo nakonec lépe pro domácí celek, který v nájezdech vybojoval bonusový druhý bodík. (16:35:45)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Plzeň 1929.
    Autorem vítězné branky je MIROSLAV INDRÁK.

5. série
    2:1
    Miroslav Indrák nejdříve výborně naznačil střelu a následně pohotov vypálil. Brankář Jekel neměl žádnou šanci zasáhnout.

1:1
    Radim Zohorna pěkným blafákem srovnává na :1.

3. série
    1:0
    Kristl přesnou střelou posílá Plzeň do vedení.

0:0
    Petrášovi nejdříve ujel puk, ale následně se plzeňský forward dostal k pěknému zakončení, které ale brankář Jekel zneškodnil svým betonem.

Jako první pojedou Plzeňští, jmenovitě Šimon Petráš.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nám rozhodující branku nepřineslo. Na řadu tak musí přijít trestná střílení.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:49
    Rostislav Šnajnar (KOM) je vyloučen za hrubost, David Sklenička (PLZ) dostal rovněž trest za hrubost, v jeho případě se ale jedná o trest 2+2 minuty.

Branky a nahrávky: 1. Kristl (Indrák), rozh. náj. Indrák – 49. Kusko (Zohorna)