Kladno – Pardubice 4:3 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 2:1 (2:1 po s.n.)
Třinec – HC Litvínov 4:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 4:1 (kon.) | Sparta – Zlín 4:3 (kon.)
Slavia – Olomouc 3:4 (0:1 po s.n.) | Liberec – Jihlava 9:4 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:1 (0:0, 4:1, 0:0)
HC Litvínov
Sobota 27.09.2014, 14:00 • Werk aréna • DHL Extraliga juniorů

Oceláři si po skvělém výkonu připisují další výhru. V poslední třetině už branka nepadla, za to jsme viděli na ledě pěstní souboj mezi Pisarikem a Baránkem, ve které zvítězil litvínovský bek. (16:09:22)

60:00

59:46
    Oceláři se pokusili o poslední akci – je jim ale odpískán offside.

59:00
    Puk ve středním pásmu.

58:24

58:00
    Dvě minuty do konce utkání.

57:25
    Několika dobrými obrannými zákroky se prezentoval Zahradníček a k ohrožení branky Svobody tak nedošlo.

56:52
    Střela Fučíka míří až do ochranné sítě.

56:28
    Domácí ve čtyřech.

56:24
    Ondřej Kovařčík vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Krátká přesilovka 5 na 3 pro hosty.

55:41
    Dva litvínovští hráči teď mohli dorážet do prázdné branky, jakoby si ale dávali přednost a mezitím dokázal Doudera vyhodit.

54:54
    Doudera vyhazuje přes všechny čáry.

54:28
    Na ledě se teď do sebe pustili dva hráči s pětkou na dresu – Pisarik chtěl pomstít tvrdý zákrok Baránka na svého spoluhráče, v bitce nakonec vítězí litvínovský bek. Oba hráči jsou vyloučeni na 5 minut a do konce utkání. Pisarik navíc inkasoval další dvě minuty za hrubost, menší trest odpyká Kofroň.

54:15
    Hned po vyhraném vhazování vypálil Severa, Sroka našel kotouč v lapačce.

53:50
    Oceláři si teď několika nepřesnými nahrávkami pořádně zkomplikovali rozehrávku, nakonec ale vše zvládli.

53:09

52:55
    Pokus Heidera od modré končí v lapačce Sroky.

52:04
    Střela Pisarika zazvonila na brankovou konstrukci.

51:09
    Cvrk vyloučen za hrubost, když po odpískání dohrál jednoho z třineckých hráčů.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 23. Kovařčík M. (Bednář, Roman), 24. Jaroš (Kofroň, Heider), 25. Severa (Cienciala, Pisarik), 40. Kovařčík O. (Cienciala, Severa) – 36. Stříbrný (Cvrk, Řehoř)

HC Oceláři Třinec: Svoboda (Hlaváč) – Pisarik, Heider, Bednárik, Stránský, Roman, Doudera, Chroboček, Zahradníček – Pěnčík, Franek, Cienciala, Kofroň, O. Kovařčík, Severa, Petrák, Bednář, Christov, Jaroš, M. Kovařčík
    HC Litvínov: Sroka (Spěšný) – Moravec, Baránek, Šesták, Fučík, Cvrk, Sklenička, Vostárek, Šefl – Kučera, Řehoř, Čapek, Stříbrný, Dunko, Ujfaluši, Sýkora, Šimeček, Štěpka

Rozhodčí: Mrkva – Bojda, Mikler