Vsetín – Zlín 1:6 (kon.) | Pardubice – Jihlava 3:6 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 2:4 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 1:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 5:4 (1:0 po s.n.) | Havířov – Vítkovice 5:1 (kon.)
Třinec – Poruba 2011 0:0 (odl.) | Letňany – Kladno 1:3 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 4:1 (kon.)
Písek – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | PZ Kladno – Slavia 2:9 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 1:4 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:4 (1:3, 0:0, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 27.09.2014, 12:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • Extraliga staršího dorostu

Ode mě je to dnes vše, děkuji za pozornost a těším se u dalšího online přenosu. (14:05:30)

A máme tu konec zápasu. V něm Liberec poráží hradecký celek a dostává se na pátou příčku v tabulce Střed. Lvi se snažili o vyrovnání, ke kterému nebyli jak výkonem, tak šancemi daleko. Konec třetí třetiny se jim však nevyvedl a Tygři si tak odváží pod Ještěd velmi cenné vítězství.

60:00

59:45
    Liberec právě vstřelil branku!
    Liberec zvyšuje náskok technickým gólem. MARTIN ZACHAR si připisuje jistý gól do prázdné brány během faulu.

59:15
    Lvi nahráli rukou. Vhazuje se ve středním pásmu.

58:57
    Hradec v šesti bez golmana.

58:35
    Hradec se usadil v pásmu. Tomáš Zahradník se dostal u prázdné brány ke kotouči. Nepodařilo se nakonec vystřelit.

57:23
    Zahradník se dostal do dobré pozice, když prokličkoval mezi svým soupeřem. Byl však Jakubem Husou faulován nedovoleným bráněním. Hradec má šanci k vyrovnání v přesilovce.

54:52
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradec přes všechno úsilí konečně snižuje. TOMÁŠ ZAHRADNÍK se dostal puku, s jehož střelou si Žajdlík nevěděl rady. Asistence: Chalupa, Lier.

54:36
    Hradec se dostal k několika střelám, z nich ale nedošlo k zajímavějšímu momentu ke skórování.

53:03
    Radovan Pavlík si odpyká za podražení dvě minuty, stejně tak Radek Šír za hrubost. Oba týmy hrají ve čtyrech lidech na každé straně.

52:29
    Čárový rozhodčí špatně odpískal zakázané uvolnění. Buly bude následovat ve středovém kruhu.

52:10
    Oddychový čas pro Liberec.

52:05
    František Hnik se po střele svého spoluhráče ocitl před ležícím hostujícím golmanem a prázdnou bránou, kterou netrefil.

51:19
    Groh ukryl kotouč pod lapačku, vhazuje se po jeho levici.

50:57
    Hra se odehrává převážně ve středním pásmu. Žádné výrazné šance na stranách týmů nejsou.

49:18

48:33
    Hradec útočí, co se dá a snaží se o kontaktní gól v přesilovce. Prozatím se mu to nedaří.

47:18
    David Malík převedl krásnou individuální akci, po které byl podražen Jakubem Mečířem, který si odpyká dvě minuty.

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 19. Chalupa (Hronek, Lier), 55. Zahradník (Chalupa, Lier) – 5. Nezbeda (Hylena), 6. Kačírek (Wiencek), 16. Šír, 60. Zachar

Královští lvi Hradec Králové: Groh (Vítešník) – Lier, Hronek, Hroudný, Havránek, Veselý – Kynčl, Pavlík, Zahradník "C", Chalupa, Malík, Matouš, Hnik, Hofman, Matějček, Hidveghy, Hejna, Moník, Šmída. Trenér: Petr Luštinec.
    Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Petruželka) – Starosta, Mečíř "C", Husa, Eichler, Velechovský, Turský – Kunst, Šír, Zachar, Rubeš, Černý, Lakatoš, Nezbeda, Hylena, Jursa, Chlum, Kačírek, Wiencek. Trenér: Jiří Vozák.

Rozhodčí: Barek – Čížek, Petner