Motor ČB – Most 6:0 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 1:3 (kon.) | Havířov – Benátky n/J 4:2 (kon.)
Prostějov – Kadaň 3:2 (1:0 po s.n.) | Litoměřice – Kladno 6:3 (kon.) | Jihlava – Šumperk 3:2 (po pr.)
Třebíč – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Piráti Chomutov
Sobota 27.09.2014, 17:00 • Ústecká Arena • 1. liga (ČR)

Loučíme se s Vámi z ústecké Areny a někdy příště na počtenou. Pěkný večer. (19:23:09)

Ačkoliv první branku utkání vstřelil již v první minutě domácí Tomáš Kolafa, další branky padaly již do sítě Slovanu. V první třetině ještě stihl vyrovnat Martin Šagát. Ve druhé periodě využil přesilovou hru Jaroslav Koma a poslal tak Chomutov poprvé v utkání do vedení. V poslední třetině se Piráti dočkali ještě třetího gólu, který vstřelil z dorážky Štěpán Hřebejk. V závěru utkání si již Chomutov výsledek pohlídal a veze si domů tři body za výhru 3:1 v základní hrací době.

Nejlepším hráčem dnešního zápasu je z ústeckého týmu Jan Kloz a nejlepším chomutovským hráčem je Štěpán Hřebejk.

60:00

59:54

59:33
    Chomutovští se znovu snaží prosadit, ale Budínský vyhazuje.

59:15
    Domácí již nemají mnoho času k vyrovnání.

59:11

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:54
    Bude se hrát 4 na 4. Domácí hráč Jaroslav Roubík (UNL) vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

57:54
    V rohu se strhla potyčka.

57:11
    Vyloučen chomutovský hráč Tomas Sinisalo na dvě minuty za sekání. Ústí tak má větší šanci snížit vedení Chomutova.

57:00
    Domácím příliš mnoho času na obrat nezbývá.

56:19
    Ústečtí znovu zabránili Pirátům v jejich útočné akci. Puk vyvážejí do středního pásma.

54:43
    Chomutov diktuje tempo hry a drží Slovan v obranném pásmu.

54:01
    Na druhé straně Ústečtí okupují útočné pásmo.

53:16
    Chomutov znovu čaruje v útočném pásmu. Růžička těsně minul.

51:35
    Chomutov je nyní v laufu a snaží se přidat další gól.

51:22
    Piráti právě vstřelili branku!

Hostující navyšují vedení na dvoubrankový rozdíl. Po dorážce umístil ŠTĚPÁN HŘEBEJK puk pod břevno nad rameno Petráska.
    Asistence: David Kämpf, Brett Skinner

Soňa Jirásková

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 1. Kolafa – 6. Šagát (O. Kaše, D. Kaše), 36. Koma (Růžička), 52. Hřebejk (Kämpf, Skinner)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Černý, Vágner, Kolafa, Smetana, Brož, Holomek, Zdvořáček – Budínský, Roubík, Rod – Meidl ,Kloz, Tůma – Gengel, Vávra, Přeučil – Suchan, Pořický, Kuchynka.
    Piráti Chomutov: Strmeň (Hanuljak) – Drtina, Rýgl, Scalzo, Rutta, Skinner, Koma, Šulák – Hovorka, Dušek, Květoň – Sinisalo, Růžička, McGregor – Hřebejk, Kämpf, Moore – Šagát, Kaše D., Kaše O.

Rozhodčí: Daniel Jechoutek, Jan Krátký, Milan Svoboda