Děčín – Pelhřimov 0:6 (kon.) | Mor. Budějovice – Klášterec nO 4:2 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 2:1 (po pr.)
Poruba 2011 – SK Karviná 4:3 (po pr.) | SHK Hodonín – Technika Brno 1:2 (0:1 po s.n.) | Frýdek-M. – Val. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Břeclav – Opava 3:5 (kon.) | Kolín – Tábor 1:5 (kon.) | Klatovy – Řisuty 2:5 (kon.)
Sokolov – Žďár n/S 5:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Bílina 4:1 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 1:3 (kon.)
Kobra – Nymburk 4:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
HK Nový Jičín
Sobota 27.09.2014, 17:00 • Meo aréna • 2. liga skupina Východ

Utkání mezi Zubry z Přerova a Novým Jičínem je u konce. Hosté dlouho drželi těsné vedení, ale nakonec se domácímu celku povedlo ve 48. minutě zásluhou Goiše srovnat. Útočník Přerova překvapivou střelou zpoza branky nachytal brankáře Šrámka a remízový stav platil i v prodloužení. Tam nakonec rozhodl v čase 64:48 při přesilovce 4na3 obránce Pala. Dnes je to všechno, hezký zbytek soboty, napočtenou. (19:20:48)

64:48
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři rozhodují o výhře v utkání v prodloužení a připisují si druhý bonusový bod. Vlček nabil na modrou RADOMÍRU PALOVI, jehož dělovka prolétla přes klubko hráčů až do sítě. Asistence: Tomáš Vlček, David Šťastný.

63:50
    Domácí celek tlačí a tlačí v přesilovce. Šrámek fantastickým zákrokem vychytal na poslední chvíli dorážejícího Radka Procházku.

63:19
    Zubrům se nabízí šance, jak rozhodnout utkání již v prodloužení. Hosté hráli chvíli ve čtyřech a budou za to pykat. Trest za lavičku hostí odsedí Robin Gebauer (NJI)

61:37
    Oba celky působí z kraje prodloužení velmi opatrně. Čeká se na soupeřovu chybu.

61:20
    Flašar je zpátky na ledě, Nový Jičín je kompletní.

60:36
    Šťastného střela jen těsně minula levou horní část jičínské branky.

60:01

Oba celky si dnes rozdělí minimálně po jednom bodu. O tom druhém bonusovém se bude rozhodovat v prodloužení, či případných samostatných nájezdech.

60:00

59:56
    Procházkovu střelu na lapačku Šrámek v pohodě chytá. Nejspíše poslední buly ve třetí třetině.

59:34
    Vlčkova střela byla zblokovaná a Kacířovi se vzápětí povedlo vyhodit puk do bezpečí.

59:18
    Hosté si zároveň berou oddechový čas.

59:18
    Patrik Flašar (NJI) 2 minuty za podražení.

58:50
    Unikající David Šťastný si svoji aktivitou vynutil faul a Zubři budou hrát v závěru poslední třetiny přesilovou hru.

57:38
    Matouš Kratochvíl sahal po ležícím kotouči v předbrankovém prostoru, ale na kus černého nesmyslu nakonec nedosáhl.

56:24
    Zubři stále útočí a Jičín se neustále brání. Domácí by chtěli duel rozhodnout už v základní hrací době. Naopak hosté by nejspíše rádi získali minimálně bod.

55:39
    Goiš se chytře po kličce za brankou natlačil k levé tyči, odkud bekhendem našel pouze lapačku Lukáše Šrámka.