Trenčín – Nitra 2:1 (po pr.) | Martin – Zvolen 2:5 (kon.) | Piešťany – Žilina 7:4 (kon.)
Košice – Poprad 0:1 (1:3 po s.n.) | Banská Bystrica – Skalica 4:0 (kon.)
po s.n. (1:3)
HC Košice
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
HK Poprad
sk Neděle 28.09.2014, 17:00 • Steel aréna, Košice • Tipos Extraliga (SR)

Zápas sa skončil triumfom hostí. S týmto konštatovaní sa s vami lúčime a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:10:58)
    PALOČKO - 0:1

65:00
    Poprad dal gól!

O rozhodujúci gól sa postaral hosťujúci PALOČKO.

POP: Matúš PALOČKO premieňa – 0:2.

V Košickej bránke je počas nájazdov Melicherčík.

Samostatné nájazdy začínajú.

Predĺženie sa skončilo. Ani v ňom sme žiaden gól nevideli, a tak budú po krátkej úprave ľadovej plochy nasledovať samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:30
    Medzičasom sa hrá už posledná minúta predĺženia. Steel aréna stále čaká na gól.

63:54
    Rovnako teraz strieľať nemohol ani Bartánus, ktorému hostia vyrazili hokejku z ruky. Diváci si pýtali vylúčenie, ale rozhodca nepíska.

63:03
    Košickí hráči sa napokon dostali aj do útočnej tretiny. Puk tam mal na hokejke Jenčík, no bol včas zblokovaný a strieľať nemohol.

62:50
    Košickí hokejisti sa na moment stiahli z vlastnej útočnej tretiny do obrany, no tam si iba spätne prevzali puk na svoje hokejky. Hostia pred Hylákom nič nevymysleli.

62:26
    Domácim sa ale nič vymyslieť nepodarilo. Hostia odtlačili z dobrej pozície Češíka, a tak strela neprišla.

61:54
    Kostúr sa musí mať na pozore, pretože Košičania sú zjavne rozhodnutí rozhodnúť zápas v predĺžení. Domáci sú veľmi aktívni.

61:07
    Košičania sa ale do pásma vrátili a mohli konečne ukončiť tento zápas. TO sa im ale nepodarilo, pretože Spilar si korčuľujúc pred bránkou puk nešťastne zrazil úplne mimo.

1:3   Tomáš Sýkora (POP)

HC Košice: Hylák (65. Melicherčík) – Cebák, Jánošík, Černák, Štrbák (C), Drgoň, Philipp (A), Macejko, Šeda – Lapšanský, Kolena, Bartánus – Spilar (A), Češík, Sojčík – Stupka, Chovan, Bartoš – Hinďoš, Markuš, Jenčík
    HK Poprad: Kostúr (Sedlačko) – Kurali, Suchý, Dinda, Fabian (A), Malina, Kasík, Pitka, Makovský – Bartečko (A), Boltun, Matis – Kroták (C), Takáč, Paločko – Hvila, Paukovček, T. Sýkora – M- Nagy, Mlynčár, Gápa

Rozhodčí: Novák – Bednár, Smrek